Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintem en mar komolyan el...

Szerintem en mar komolyan el vagyok atkozva! Nektek csajok mi a velemenyetek? Mar tokre ki vok.

Figyelt kérdés

A problemam kise osszetett.

Az lenne a gondom hogy erdekes modon kivulrol nem ugy nezek ki de rohadtul erzeki srac vok. Nagy korrektseggel es tiszteltudoan allok az emberekhez es egeszen addig amig egyszer at nem vernek. Nagy tiszteletben tartom ha szeretnek es megbecsulom es imadnam viszonozni de "itt a gond" egyszeruen keptelen vok megismerkedni mas lanyokkal. Kivulrol olyan elvontnak nezek ki am piercinges vok, izmos, joalaku kicsit macis. Allitolag jokepu is es ha egyszer valaki megismer akkor rajon h a kulso teljesen eltakarja a belsot. Volt aki azt mondta " srac " hogy ha szembe mennek vele ejjel az utcan vagy kikerulne vagy osszef..sna magat. Szval tiszta ideg vok h a legtobb aranyos es szep lany az olyan páva sracokkal jar akkik v csak megdugni akarjak oket vagy csak addig vannak veluk amig jobb nem jon es meg csak annyi sincs bennuk h megismerjek a lanyt. Szar nezni h minden csajnak ez kell es sorra esnek pofara. En meg megcsak ismerkedni sem merek mert akarhanyszor probaltam a kedvesseg nem mukodott bunko meg nem tok lenni amig okom nincs ra meg nem is szeretek az lenni. Rossz erzes. Szerintetek? Atok? Vagy csak ilyen sorsra vok itelve? Vagy mivan?



2013. febr. 12. 02:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó... és mik a rosz tulajdonságaid? Amiket ök is észrevesznek... abbol is kérünk egy ilyen novellát :)
2013. febr. 12. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

Ha érzéki srác vagy, akkor nézzél is ki úgy! Az a probléma, hogy a belsőd ellentétes a külsőddel és így pont azokat a nőket fogod vonzani, akik nem értékelik a belsődet és akik neked sem tetszenek!


Ha érzéki lányt akarsz magadnak, akkor felejtsd el a piercinget, öltözködj picit visszafogottabban és légy nagyon ápolt! Ez a titka az egésznek!

2013. febr. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Miért van mindenki rossz véleménnyel a páwákról? Ok, a kigyúrt páwa taszító, de vannak dekoratív egyedek, akik kedvesek, odaadók, jó fejek... amelyik meg csak dugásra megy, az csak dugásra való, ennyi.

(Benne van a nevében, kicsit, hogy nem feltétlen a hosszú kapcsolatokra lehet, érdemes használni őket, ezzel együtt még ez se kizárt, ha a dekoratív külső mögött van némi belső tartalom is).

2013. febr. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Hat ha mar igy kered akk:

Tulzottan oszinte vok ami mar sokszor rossz. Leginkabb akkor jonnek elo a rossz tulajdonsagaim ha okot adnak ra pl: ha visszaelnek a kedvesseggel v nem korrektek. Am makacs vok szeretek a sajat hibaimbol tanulni es mindent megoldani max kis segitseggel. Akaratos vok ami naon rossz. Nehezen oldodok. De ezek nagyresze csak akkor jon elo mondom ha okot ad ra valaki mert egyebkent tiszteletbe tartom masok velemenyet meg akk is hanem tetszik es kompromisszum kesz vok. Tehat amig nem taposnak meg addig semmigond . De ezt nehez igy megmagyarazni.

2013. febr. 12. 02:40
 5/27 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azt kellene a többségnek felfogni, hogy ne külsőből ítélkezzen, ennyi. :) De ez mindkét nemre vonatkozik, hogy nagyon nem megy... kategorizálás, általánosítás, az viszont annál inkább.
2013. febr. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

v = vagy

vok = vagyok

h = hogy

szval = szóval

akk = akkor

2013. febr. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ez megint nem jelent semmit, előtte át kell gondolni. Valószínűleg mobilról írt.
2013. febr. 12. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
És ha mobilról írt? Attól még egy felületes, gyökér kis tini benyomását kelti.
2013. febr. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

ma 06:27

figyelj ezekböl egy kettöt én is használok pedig nem vagyok felületes tini már egy ideje. Szóval én is ezért nem kötök bele ilyenekbe... megesik hogy valaki gyorsan akar leirni valamit és rövidít...

2013. febr. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
annak a csajnak kinek páwa kell az meg is érdemli hogy felcsinálják és faképnél hagyják. mindenki azt kapja amit megérdemel!
2013. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!