Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintem en mar komolyan el...

Szerintem en mar komolyan el vagyok atkozva! Nektek csajok mi a velemenyetek? Mar tokre ki vok.

Figyelt kérdés

A problemam kise osszetett.

Az lenne a gondom hogy erdekes modon kivulrol nem ugy nezek ki de rohadtul erzeki srac vok. Nagy korrektseggel es tiszteltudoan allok az emberekhez es egeszen addig amig egyszer at nem vernek. Nagy tiszteletben tartom ha szeretnek es megbecsulom es imadnam viszonozni de "itt a gond" egyszeruen keptelen vok megismerkedni mas lanyokkal. Kivulrol olyan elvontnak nezek ki am piercinges vok, izmos, joalaku kicsit macis. Allitolag jokepu is es ha egyszer valaki megismer akkor rajon h a kulso teljesen eltakarja a belsot. Volt aki azt mondta " srac " hogy ha szembe mennek vele ejjel az utcan vagy kikerulne vagy osszef..sna magat. Szval tiszta ideg vok h a legtobb aranyos es szep lany az olyan páva sracokkal jar akkik v csak megdugni akarjak oket vagy csak addig vannak veluk amig jobb nem jon es meg csak annyi sincs bennuk h megismerjek a lanyt. Szar nezni h minden csajnak ez kell es sorra esnek pofara. En meg megcsak ismerkedni sem merek mert akarhanyszor probaltam a kedvesseg nem mukodott bunko meg nem tok lenni amig okom nincs ra meg nem is szeretek az lenni. Rossz erzes. Szerintetek? Atok? Vagy csak ilyen sorsra vok itelve? Vagy mivan?



2013. febr. 12. 02:18
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

mert gondolom azért ez komolyan aggaszt téged az életedben és tényleg rossz érzés lehet,

ne gondolkozz ezen, majd "megtörténik, aminek történnie kell":)

2013. febr. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2013. febr. 12. 22:52
 23/27 anonim ***** válasza:

Gondolkoztam és én is azt írom (nő vagyok), hogy ne add fel a külsődet. Lehet finomítani, de ha azok a piercingek hozzád tartoznak, akkor kész, hozzád tartoznak. Én se vedlenék át "plázacicává", aki rózsaszínt hord... mert nem. Nem menne. Nekem is vannak hozzám tartozó dolgok, amik igenis a stílusomat mutatják, mindegy, kinek tetszik, kinek nem. Egy bizonyos fokig, saját stílusán belül módosulhat az ember, de nem a végtelenségig.

Majd lesz valaki, aki nem idegenkedik és a bensődet is meg akarja ismerni, és ő elfogad úgy, ahogy vagy. :))

2013. febr. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

"Csak nekem logikus hogy nem az irastudomanyomrol van szo?"


Csak te nem érted meg, hogy az írástudományod is hozzájárul a sikereidhez vagy kudarcaidhoz. De, ha neked hiába beszél az ember, akkor lesz@rom, hogy nő nélkül maradsz-e vagy sem.

2013. febr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

23-as ... Koszonom :)

24-es ... Mind1 :D

2013. febr. 13. 00:41
 26/27 anonim válasza:
Azóta már megoldódott a helyzet, vagy jobb lett?^^
2013. okt. 17. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Igen megoldótott:)

Nagyon is:)

2014. jan. 29. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!