Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan tehetetlenül érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan tehetetlenül érzem magam! Ugye még van esély? Ugye még nem bénáztam el teljesen? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek azt hiszem tetszem/legalábbis tetszettem, mindig közel volt hozzám, rám pillantgatott, de mostanában hűvös velem, rám se néz! Azért mert én rohadt gyáva voltam, mert nem bírtam viszonozni, mert nem bírtam rámosolyogni mert gyáva voltam!!!!

De nekem ő nagyon tetszik! Mit tehetnék??

Nem akarom elveszíteni!



2013. febr. 26. 18:17
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Egyszerűen odamész hozzá és elkezdesz vele beszélgetni.

Megkérdezed van-e barátnője ha azt mondja hogy nincs már nyert ügyed van.

2013. febr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Ne félj..Ha szereted nem engeded el .. Ez a tökéletes válasz!
2013. febr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Gyerekek!

Szegénynek,hogy javasolhatjátok már azt, hogy kvázi ismeretlenül menjen oda hozzá és mondja el, h szereti??ÚÚ

Ez egy nőnek szerintem nagyon- nagyon ciki már bocsánat.

Kérdező,szerintem próbálj rá mosolyogni (tudom,milyen rohadt nehéz,mert én sem mertem) és kezd el valahogy beszélgetni vele valamilyen ürüggyel.Ezzel tényleg nem veszítesz:)

2013. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Egy buszmegállóban milyen ürüggyel tudnék odamenni hozz? Mondjuk, hogy mennyi az idő. És ha ezt letárgyaltuk? :D

Bár már eleve a pillantását is nehéz lesz elkapni. :(

2013. febr. 26. 18:54
 15/19 anonim válasza:

Háát...ez már nehezebb kérdés,mennyire ismered?

Valaki közös ismerős révén nem tudod megismerni?

Mennyi idősek vagytok? Esetleg valami sulis dolog?

Különben nem tudom,jó én sem pártolom a facebookot,de lehet először így könnyebb lenne.

Amikor én írtam egy emailt a kiszemeltnek (jó mi már azért ismertük egymást),érezhetően közvetlenebb lett utánna.

2013. febr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Egy faluban lakunk, elég közel egymáshoz, de még köszönőviszony sincs köztünk, pedig évek óta ugyanazzal a busszal ugyanabba a suliba járunk. De csak ebben az évben figyeltem fel rá. Ő 22, én 18.

Nincs közös ismerősünk, ha a tanárokat nem számoljuk bele. De nem hiszem hogy ők szívesen játszanák a kerítő szerepét. :)

Szerintem is könnyebb lenne, de most is ugyanez a probléma - hogy mit írhatnék neki?

Ő OKJ-s képzésen van, én meg most fogok érettségizni. Semmi közös nincs köztünk ebből a szempontból sem. :(

Szar helyzet. :(

2013. febr. 26. 19:15
 17/19 anonim válasza:

Hát...nem könnyű.Majd még gondolkodom.

A tanárokat úgy értettem, hogy valami infót kérdezel róluk, hogy milyen,vagy valami hasonló.

Esetleg az érdeklődési köre fent van fészen?Mert talán azzal kapcsolatban is kérdezhetnél.

De ha viszont nem ismer,lehet nem akkora veszett ügy,csak te érzed annak.

Az a baj,így tényleg nehéz tök ismeretlenül.

Mert mondjuk az informatikával lehet pasizni,de ismeretlenül mégsem mehetsz hozzá.

Mégis valami közös ismerős kéne.Milyen okj-ra jár?

2013. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem ugyanazok a tanárok tanítanak OKJ-n sajnos. :( Mint mondjuk minket.

Facebookon nem nagyon tevékenykedik,szinte semmi nincs fönn róla, érdeklődési köre meg pláne nem.

Gondolod, hogy nem veszett ügy? Annak nagyon örülnék. Holnap mindenképp megpróbálok sokat ránézni és rámosolyogni, remélem menni fog. Amúgy kereskedelmi suliba járunk, és ő kereskedelmi menedzserasszisztensre jár. Vagy valami ilyesmi :D

És nagyon köszönöm az eddigieket is!

2013. febr. 26. 20:00
 19/19 anonim ***** válasza:
Kérj tőle egy zsepit a buszmegállóban vagy valami .:D Aztán megköszönöd szóba elegyedsz vele pl: te most fogsz érettségizni, de ő okj- ra jár, és érdeklődnél milyen az a képzés, mert lehet te is oda jelentkezel. Valamit találj ki. Ne szalaszd el. :)
2013. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!