Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan tehetetlenül érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan tehetetlenül érzem magam! Ugye még van esély? Ugye még nem bénáztam el teljesen? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akinek azt hiszem tetszem/legalábbis tetszettem, mindig közel volt hozzám, rám pillantgatott, de mostanában hűvös velem, rám se néz! Azért mert én rohadt gyáva voltam, mert nem bírtam viszonozni, mert nem bírtam rámosolyogni mert gyáva voltam!!!!

De nekem ő nagyon tetszik! Mit tehetnék??

Nem akarom elveszíteni!



2013. febr. 26. 18:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mond meg neki mielött eluszik a hajo...
2013. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Beszélj vele
2013. febr. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Menj oda hozzá és mond el neki ezt : "Szeretlek!:

Mindjárt megkönnyebbül..csak tudom.. fiú vagyok és a fiúk ennek örülnek:)

2013. febr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Még rámosolyogni se tudtam, nemhogy elmondani neki, mit érzek. :( Annyira félek ,hogy félreértelmeztem a jeleit, és igazából nem tetszem neki, és hülyének néz. :( Nagyon közel lakunk egymáshoz, minden reggel látnám, meg hazafele. :( De így rám se néz, így nem tudok rámosolyogni. :( Esetleg ha ráírnék facebookon (eredetileg nem akartam mert utálok ott ismerkedni) vagy ráköszönnék?
2013. febr. 26. 18:22
 5/19 anonim ***** válasza:

olyan ez mint a kaparos sorsjegy... már az elején ki fog derülni h mennyi esélyed van. vesztenivalod nincsen de ha nem beszélsz vele akkor késöbb jobban fog fájni ha örökre eluszik...

és a fbok felejtsd él... ezt f2f kell vele lejátszanod

2013. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
beszélj vele, kérdezz rá, hogy tetszel-e neki... muszály lesz, különben tényleg elúszik...
2013. febr. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ne félj mond el neki.
2013. febr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Eddig még soha egy szót nem váltottunk egymással. Még csak köszönőviszonyban se vagyunk! Hogy a csudába mehetnék oda hozzá?
2013. febr. 26. 18:31
 9/19 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem, mindegy hogy odamész-e vagy nem?!:D
2013. febr. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

De mivel falun lakunk.... Bele se merek gondolni, milyen gyorsan terjed itt minden. Meg aztán hogy nézzek reggelenként a szemébe, ha nem?

Ne haragudjatok, hogy ennyit akadékoskodok. :(

2013. febr. 26. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!