Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy azt várja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy azt várja, hogy én keressem őt? Lehet még esélyem a fiúnál?

Figyelt kérdés

Néhány hétig facebookon beszélgettem minden nap több órát. egy fiúval. Általában ő írt rám, én talán 2-3x, ha rá írtam. Mindig nagyon kedves volt, figyelmes és érdeklődő, úgy éreztem, egy hullámhosszon vagyunk és többet gondol ő is. Ráadásul írt olyan dolgokat, amik szintén azt támasztják alá, hogy többet érezhet.

Megkérdezte, hogy mit szólnék hozzá, ha találkoznánk. A találka meg is volt jó egy hete. Akkor is kedves és érdeklődő volt a srác, jót beszélgettünk, haza is kísért. Én nagyon jól éreztem magam vele, de ez volt életem első randija és úgy érzem, kicsit csendesnek, visszahúzódónak tűnhettem, mert bár én is sokat meséltem, általában ő kérdezett, ő hozott fel új témákat. Sőt, igazából az is lehet, hogy azt gondolja, nem érdekel, mert nem nagyon kérdezgettem. Csak hát nekem teljesen új szituáció volt ez és nem igazán tudtam egy értelmes kérdést sem kinyögni. Na jó, azért én is kérdezgettem, de inkább ő irányította a beszélgetést.


Azóta egyszer keresett, akkor sem volt olyan jó a beszélgetés, mint a találka előtt. Én is kerestem már a találka óta, érdeklődtem, hogy van stb., de valahogy akkor sem olyan jó a beszélgetés, mint korábban.

Nagyon elszúrhattam a találkát?

Lehet, hogy azt várja, hogy most már én is tegyek valamit? Én is keressem őt?

Érdemes lenne megkérdeznem, hogy lenne-e kedve találkozni még velem?

Lehet még esélyem a fiúnál?


18/L



2013. febr. 25. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen hívd el te is valamerre. Nincs még ez elszúrva szerintem. De ne fuss utána túlságosan, hagyd, hogy ő is írjon továbbra is.
2013. febr. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Na, akkor megkérdezem majd, hogy lenne-e kedve találkozni velem. Igazából pont az a bajom, hogy amióta találkoztunk (pénteken volt egy hete), egyszer keresett. Több mint egy hét telt el a találka óta, ő írt egyszer, meg én kétszer és ennyi. Tehát a lehetőséget meghagytam neki, hogy keressen, de nem tette. Pedig előtte szinte minden nap ő írt rám és nagyon jót beszélgettünk.

És nem tudom, hogy mi történhetett, hogy mégsem érezte magát olyan jól, mint mondta, vagy esetleg több vasat tart egyszerre a tűzbe és egy másik forróbb, mint az enyém, vagy egyszerűen azt várja, hogy én is keressem, én is elhívjam valahova, vagy pl. szimplán mégsem tetszettem neki. :S

2013. febr. 25. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova és beszélgessetek. Máshogy nem fogod tudni kideríteni, hogy mi a helyzet. Azért felhívnám a figyelmedet, hogy a facebook-os chatelés nem valódi beszélgetés. Tud nagyon jó is lenni, de unalmas is (tapasztalat), szóval NE az alapán ítéld meg a helyzetet!
2013. febr. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor holnap írok neki és elhívom valahova. :)
2013. febr. 25. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!