Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi a csudát csináljak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi a csudát csináljak, ha nőni már nem fogok és hízni sem tudok, hiába próbálkozom, így sosem lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem vagyok még 170 sem és súlyban is alig haladom meg az 50kilót. Próbálkoztam mindenféle zabálással, közben fekvőtámasszal, de semmi eredmény, alig érem el az 53 kilót, egy senkinek érzem magam, már a lányok nagy rész eis nagyobb tőlem és minden lány magas, nagy darab fiúra vágyik én így sosem fogok egy lánynak sem kelleni. :(
2013. febr. 12. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ok. Menj el gyúrni és vedd komolyan. Problem solved.
2013. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, hogy nem fogsz kelleni és ezen az sem változtat, ha még ezerszer felteszed ezt a kérdést!


Hogy miért?


Először is: NEM a magasságoddal és a súlyoddal van a probléma.


Hanem azzal, hogy

-egy önbizalomhiányos,

-nyafka,

-hisztis,

-tehetetlen,

-pesszimista

-tudatlan (=zabálással hízni? Mibe kerülne utánaolvasni a dolgoknak ha már így el vagy kámpicsorodva? Tömegnövelő étrend... mondd valamit?)


-idegesítő kölyök vagy.

2013. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

a sport mozgásba tegyél fel kérdést,mert tévhitben vagy.

a zabálásod meg valszeg inkább koplalás.

2013. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hidd el, én is hasonlóképp voltam.

Kondizz, vagy legalább egy súlyzót vegyél.

Olvass utána a dolognak.

=lesz több önbizalmad, jobban fogsz kinézni, és sikeresebb leszel, bla bla..

2013. febr. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!