Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egy hülyét akinél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy hülyét akinél bárhogy próbálkozom nem veszi észre hogyan hozzam a tudomására, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
félek megmondani ezért közeledek de hogyan?

2012. dec. 17. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Mond meg annak a 'hülyének', hogy szereted..

"Néma gyereknek, anyja se... "

2012. dec. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Hát ha egy hülyét szeretsz akinek lövése sincs az érzéseidről azzal határozottan kell fellépni. Lehetőségek:

1. Odamész hozzá és elhívod randira

2. Odamész, és megmondod neki, hogy totál bele zúgtál, nem tudsz már értelmesen gondolkodni sem így kiadod az érzéseidet.

3. Odamész és határozottan lesmárolod.

4. Írsz neki egy szerelmi vallomást. Megjegyzés: Írd alá a teljes nevedet mert lehet fogalma sem lesz ki az a O.B egyén.. (nehogy azt higgye hogy Orbán Viktortól kapott levelet)

5. Odamész és megkérdezed: szexelünk? Tuti felfigyel rád ebben az esetben...

2012. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyenesen mond meg neki. Van olyan félénk pasi aki tényleg nem érti a "jeleket". Igy az őszinteség a leggyorsabb út:)
2012. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, meséld el a storyt, olyan jó ilyeneket olvasni:D
2012. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de ö is fél ugy hogy ha én nem kezdem ö se de ha ö se én se ugy hogy ://
2012. dec. 17. 20:24
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
gyáva népnek nincs hazája.
2012. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hol laksz ha szabad érdeklődni? (csak mert fordítottan vagyok ilyen helyzetben elvileg) (nem vagyok tömeggyilkos pedo)
2012. dec. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ha lehülyézed, nem is szereted, pláne nem tiszteled őt, akkor minek akarsz vele foglalkozni, hogy legyen akit sértegess naphosszat?

nekem is volt szerencsém olyan lányhoz, aki úgy fejezte ki irántam érzett nagy szeretetét, hogy lehülyézett, baz*megolt és édesanyám szakmai múltjáról tévesen rossz következtetést vont le, mert leku*vázta. telefonon zaklatott sms-ekkel és teljesen fel volt háborodva, hogy nem akartam tőle semmit sem. borzasztó volt.

ha valakit nem tudtok tisztelni, akkor szeretni sem fogjátok tudni és ezt megérzi az ember és nem közeledni akar majd, hanem minél inkább eltávolodni.

2012. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

1. soha nem mondanám neki azt hogy hülye

2. fontos nekem és én is neki ( de sajna csak barátilag ugy gondolom)

azért írtam hogy hülye mert most kicsit annak tartom hogy nem veszi már észre mi van ://

2012. dec. 18. 14:07
 10/10 anonim ***** válasza:

kérdező


Tessék leülni vele és egyenesen megmondani neki az érzéseidet, bele a szemébe.

2012. dec. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!