Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, Hogy akárhogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, Hogy akárhogy próbálkozom, egyszerűen nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés

Lassan 5 hónapja nincsen senkim, :( .És nem tudom megszokni az egyedül létet. Előtte mindig volt szinte folyamatosan .Most meg akárhogy keresek próbálkozok ,valami baj mindig van. Próbáltam discoban, társaságban ,netten is. Kezdem elveszíteni teljesen az önbizalmam .Voltatok már ilyen helyzetbe? Hogy lehet ezen túljutni ?

31/F


2012. febr. 4. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
túl rágörcsölsz a dologra, nyugi, én élvezném a helyzetet:D, nah jó mindenki más szóval, nem kell ezt annyira erőltetni, jön magától, előbb utóbb úgy is jön egy szimpatikus csaj:)
2012. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem lassan 21 éve nincsen senkim, ne add fel öreg. ;D


Nem értek annyira az éjszakai élethez, de úgy tudom, hogy diszkóban halva született ötlet párt keresni, bár ki tudja. Talán túlságosan látszódik rajtad, hogy te most mindenképpen akarsz magadmellé valakit. 5 hónap nem olyan sok idő, ne görcsölj rajta, csak légy laza, érezd jól magad a bőrödben.

2012. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Kell néha szusszanni is. :) Ne aggódj, biztos találsz valakit. Az önbizalmad pedig ne veszítsd el. Gondolj arra, hogy az előző barátnőiddel is összejöttél valahogy és ők is elfogadtak téged. Élvezd ki kicsit azt a bizonyos "szabadságot", amiről a férfiak beszélnek. :D
2012. febr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát pedig kezd ,ba..zott sz.r kedvem lenni már. Próbáltam lassan nyugisan, türelmesen, nyomulósabban. De valahogy Semmi , Én nem szeretek egyedül lenni :(
2012. febr. 4. 15:17
 5/12 A kérdező kommentje:
Szabadság az 20 évesen kell sok :D , akkor inkább az kell. De ,valahogy abból már kicsit kinőttem, Jó fontos a sex is, meg hiányzik az is. De azért már az is hogy reggel nem egyedül ébredni, vagy lefeküdni, meg csak hogy úgy hiányozak valakinek, még várjanak stb.
2012. febr. 4. 15:20
 6/12 Macs1209 ***** válasza:

Lassan 3 éve nincs senkim. És nem is agyalok ezen. Kor és nem azonos a kérdezőjével.


Majd lesz egy nő, aki szeret, és én is szeretek. Ennyi.

2012. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Engem nyomaszt, és ha meg megszokod akkor meg lehet túlságosan hozzászoksz és beletörődsz és épp ez az amitől legjobban félek,
2012. febr. 4. 15:26
 8/12 anonim ***** válasza:
Túl sokat foglalkozol a dologgal. Ha nem görcsölnél ennyire már rég lenne barátnőd.
2012. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
keress alkalmi kapcsolatokat,aztán majd jön vki,vagy bnem...élvezd az életed,és ehhez nem kell feltétlenül állandó partner!
2012. febr. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én 20 évesen érzem ezt..de már nem is érdekel lesz-e valaha normális pasim.. az előző szenteste szakított velem, már nem is bízok senkibe:S de ne erőltesd, ha eljön az ideje találsz vkit:)
2012. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!