Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vékony csajok, pasik! Tippek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony csajok, pasik! Tippek?

Figyelt kérdés
a pasim nagyon magas, és alig van rajta felesleg, de mégis kövérnek tartja magát, mert amikor leül, ott elől az a felesleg gyűrődik neki. hogy vegyem rá, hogy ne éhezzen.. . stb?
2013. febr. 10. 08:34
 1/8 legly ***** válasza:
hát én eszek mint a gép, de attól még semmi felesleg nincs rajtam, edzen..
2013. febr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magyarázd el neki, hogy ez nem működik. Ha éhezik, nem a zsírból, hanem az izomból fog fogyni, és hülyébben fog kinézni mint előtte.
2013. febr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oks, de szerintetek sem néz ki hülyén az ilyen, igaz?
2013. febr. 10. 08:44
 4/8 anonim ***** válasza:
A szervezete nem mindenkinek egyforma, valaki a zsírból vesztene először, valaki inkább az izomból, valaki meg mindkettőből, én amikor hónapokig 20-30x50 (utána 100-as ismétlésekkel csináltam felüléseket a lábakat 90 fokban fölemelve, olyan voltam mint egy gép, és a 1-2 centi háj alatt éreztem hogy mintha acél lenne a hasam, de az a kis felesleg mégsem akart, még akkor sem eltűnni, ezért mondom a szálkásítás nem mindenkinél olyan egyszerűen működik, és éhezni meg nem sok értelme van..... amúgy én is vékony vagyok.
2013. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem tök lapos hasam van de ha leülök a bőr gyűrődik annak is akinek kockahasa van csak nem annyira ez ellen nem tud tenni semmit ..
2013. febr. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Menjen el edzeni és zsír helyett izom lesz rajta.
2013. febr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magyarázz neki egy kis bioszt. hogy ha nem eszik, akkor lesoányodik, nem csak zsírból fogy, hanem az izmai is kisebbek és gyengébbek lesznek. A túl vékony pasi meg nem túl vonzó szerintem. Mondd el neki, ha folyamatosan éhez, és rendszertelenül szokatlanul nagy mennyiségű kaját elfogyaszt, a szervezete elraktározza, és csak hízni fog tőle, mert a szervezete "fél" az újabb éhezéstől. Próbáld inkább rávenni az egészségesebb táplálkozásra, a megfelelő étrendre, és mellette edzzen, sokkal jobb és látványosabb eredményt fog elérni.
2013. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
mekkora hülye ha azt hiszi éhezéssel lefogyhat xDD
2013. febr. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!