Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan ez jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan ez jön be a pasiknak?

Figyelt kérdés

láttam itt feltett kérdéseket alakokról és láttam olyat ami nekem már hájas és mindenki áradozott ,hogy ez milyen jó semmi baj vele ,pedig igen is van vele baj most azért mert a lakosság elhízott már ez az átlag ez a jó női alak?

[link]

[link]

Szerintem egy ilyen alak sokkal szebb és ennek kéne az átlagnak lennie:

[link]


2013. febr. 9. 22:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

nekem itt a legelső tökre bejön! de a képtől is függ, az van a legjobb szögből fényképezve is.

ki tette fel azt az első képet? elolvasnám a kérdését.

2013. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Mármint a harmadikon.
2013. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A második változat tényleg 'szebb', de el kell fogadnod, hogy valakik jobban szeretik, ha van a nőn valami fognivaló is.


Átlagosnak pedig nem nevezném őket, ezek már túl soványok, a nők többsége nem ilyen. De az első két képen levőket se nevezném igazán átlagosnak.

2013. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is undi az első kettő :S
2013. febr. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem pont a legelső képen látható női alkat az ideálom.


De egyébként ízlés kérdése a dolog...a haverom fő zsánerei meg éppen az olyan vékony lányok mint amik az utolsó képen vannak.

2013. febr. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig a vékony lányok a szebbek nem pedig az olyanok

mint az első kettő

2013. febr. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Lehet leertekelni, de teljesen egyetertek a kerdezövel.


Es biztos vagyok abban is, hogy az elsö kepen levö csaj is!!!

2013. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Egyébként mi a fenéért zavar téged ha ez az alak bejön a pasiknak?? Az elsőnek pl elhízáshoz köze nincsen...
2013. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ami szerinted nem jó, az maximálisan szexi ne légy irigy :D
2013. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!