Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Most komolyan ez jön be a pasiknak?
Figyelt kérdés
láttam itt feltett kérdéseket alakokról és láttam olyat ami nekem már hájas és mindenki áradozott ,hogy ez milyen jó semmi baj vele ,pedig igen is van vele baj most azért mert a lakosság elhízott már ez az átlag ez a jó női alak?
Szerintem egy ilyen alak sokkal szebb és ennek kéne az átlagnak lennie:
2013. febr. 9. 22:18
1/19 anonim 



válasza:





Csontokkal csak a kutyák játszanak.
2/19 anonim 



válasza:





Egyik alakkal sincsen semmi baj.
3/19 anonim 



válasza:





Az első blokk másodikja nem rossz.
De én a sportos lányokat szeretem.
4/19 anonim 



válasza:





Az első képen lévő nem rossz szerintem, nőiesen telt, a második már sok nekem is, a harmadik képen meg a legjobb alakok vannak. 20/F
5/19 anonim 



válasza:





küldj 1 képet magadról és megmondom h te jó alakú vagy vagy sem
6/19 anonim 



válasza:





Szerintem a kettő között van a szép alak.
7/19 anonim 



válasza:





Szerintem neked baj van a fejeddel. Az első képen nagyon is csinos lány van, a másodikon viszont viszont gebe anorexiás ribik.
L.
8/19 anonim 



válasza:





Nincs elhízva a lány az első képen. Láttad volna a nőideált 10.000 évvel ezelőtt..
Amúgy korrekt mind a kettő féle, de ha azt mondom, hogy az első típusért 900FT-ot fizetnék, akkor a másodikért 1000-et is, így vmennyire igazad van.
9/19 anonim 



válasza:





Ízlések és pofonok. Nekem meg a második képen linkelt csontvázak nem jönnek be.
10/19 Rainbowinthedark 



válasza:





Bocs de az első képen nem látok semmilyen súlyfelesleget. EPIC FACEPALM...Semmi baj nincs azzal szerintem sokkal nőiesebb mint az utóbbi
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!