Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen szánalmas nők de most komolyan?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy csajjal,már jó pár hete beszélgettünk,végülis a neten ismerkedtünk meg.Aztán egyre többet beszéltünk,volt hogy felhívtam,vagy ő engem.Napi szinten beszéltünk,elég sok mindenről.Aztán megbeszéltünk egy találkozót hogy akkor itt lenne már az ideje.Én győri ő pesti.Megbeszéltünk egy idő pontot,de én pont vizsgáztam más nap mert átrakták más időpontra.Na aztán találkoztunk,minden ok volt,elmentünk vacsorázni,volt egy szabadtéri koncert oda elmentünk közbe beszélgettünk sörözgettünk stb.Utánna meghívtam vacsorázni,aztán beültünk egy jó kis helyre beszélgetni.Minden tök jól alakúlt,aztán nekem jönni kellett haza mert másnap vizsga.Reggel küldött egy sms-t hogy reméli időben hazaértem meg hogy sikeres vizsgát és hogy köszöni a tegnap estét nagyon jól érezte magát.Aztán találkoztunk még egyszer megy még egyszer.Minden ok volt,közbe nekem volt egy pár hetes munkám külföldön és meg is beszéltem vele ha van kedve jöjjön ki és ki is fízetem neki a jegyet meg mindent.Ok azt mondja rendbe.Ekkor már 2 hónapja beszélgettünk és találkozgattunk.Egyszer csak se szó se beszéd eltűnt az életemből.Már gyanús volt hogy nem vette fel a telefont meg nem válaszolt sem fb-n,sem sms-be ha írtam neki,pedig érgen mindig válaszolt és még a napjait is elmesélte.Egyik reggel beéptem fb-re és azt vettem észre hogy törölt az ismerősei közül...pfff mondom ez mi?Mire fel?Semmit nem csináltam,minden ok volt és jónak tünt a dolog alakulása.Biztos hogy szimpi voltam neki,hiszen nem találkozot volna velem többször is hanem.Bejöttem neki mint pasi abba biztos vagyok.Nem értem hogy miért szakítja meg valaki lyen ge.ci módon valakivel a kapcsolatot egy olyannal akivel nap mint nap beszélt és egy csomó dolgot elmondott magáról??Undrító egy húzás egy 26 éves nőtől..igen nem 18 éves lányól van szó,hanem egy "érett nőről"
2013. febr. 4. 14:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
talált valaki mást,vagy kibékült az exével,vagy különben is volt pasija
2013. febr. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom rájött, hogy több vasat tartasz a tűzben. Szánalmas, de egyes nőknek ez nem tetszik.
2013. febr. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 ASOT ***** válasza:
87%

Ez most tényleg jogos tőled.

De azért te se vegyél minden nőt egy kalap alá.

2013. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
az, hogy valaki hány éves, egyáltalán nem függ össze az érettséggel.. de szerintem valaki mással összejött, ezért szakított meg veled minden kapcsolatot. Nekem is volt már hasonló tapasztalatom, nem benned van a hiba..
2013. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
több vasat tartott a tűzben, ennyi...
2013. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Erre csk ő tudná a választ hogy mért tette ezt. De megint csak nem általánosítsunk mivel Ti férfiak is tudtok cifra dolgokat művelni.... Itt senki nem fog neked választ adni arra mért csinálta ezt, csak ő tudja.
2013. febr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

ma 14:15


Menjél te a sunyiba.Senki nem tart több nőt.Nem szokásom.Nekem nagyon is tetszett ez a csaj.Volt hogy este indultam fel pestre hogy csak láthassam és még kocsit is béreltem hogy láthassam mert éppen szerelőnél volt.Volt olyan hogy 4 órát aludtam és úgy mentem másnap dolgozni mert csak késő este tudtunk találkozni.

2013. febr. 4. 14:18
 8/18 A kérdező kommentje:
mármint az én kocsim volt éppen szerelőnél ezért béreltem több ezer ft-ért hogy láthassam és feltudjak utazni.
2013. febr. 4. 14:19
 9/18 anonim ***** válasza:
ne rágódj rajta, mert nem érdemli meg, majd találsz egy normálisat.. örülj inkább, hogy nem jöttetek össze. Úgyse lehet, ilyen embertől sok jóra számítani.. :o(
2013. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Talált egy nálad jóképűbb pasit, amíg távol voltál, és ahogy a legtöbb nőben, benne se volt elég gerinc ahhoz, h ezt elmondja.
2013. febr. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!