Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ilyen szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen szánalmas nők de most komolyan?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem egy csajjal,már jó pár hete beszélgettünk,végülis a neten ismerkedtünk meg.Aztán egyre többet beszéltünk,volt hogy felhívtam,vagy ő engem.Napi szinten beszéltünk,elég sok mindenről.Aztán megbeszéltünk egy találkozót hogy akkor itt lenne már az ideje.Én győri ő pesti.Megbeszéltünk egy idő pontot,de én pont vizsgáztam más nap mert átrakták más időpontra.Na aztán találkoztunk,minden ok volt,elmentünk vacsorázni,volt egy szabadtéri koncert oda elmentünk közbe beszélgettünk sörözgettünk stb.Utánna meghívtam vacsorázni,aztán beültünk egy jó kis helyre beszélgetni.Minden tök jól alakúlt,aztán nekem jönni kellett haza mert másnap vizsga.Reggel küldött egy sms-t hogy reméli időben hazaértem meg hogy sikeres vizsgát és hogy köszöni a tegnap estét nagyon jól érezte magát.Aztán találkoztunk még egyszer megy még egyszer.Minden ok volt,közbe nekem volt egy pár hetes munkám külföldön és meg is beszéltem vele ha van kedve jöjjön ki és ki is fízetem neki a jegyet meg mindent.Ok azt mondja rendbe.Ekkor már 2 hónapja beszélgettünk és találkozgattunk.Egyszer csak se szó se beszéd eltűnt az életemből.Már gyanús volt hogy nem vette fel a telefont meg nem válaszolt sem fb-n,sem sms-be ha írtam neki,pedig érgen mindig válaszolt és még a napjait is elmesélte.Egyik reggel beéptem fb-re és azt vettem észre hogy törölt az ismerősei közül...pfff mondom ez mi?Mire fel?Semmit nem csináltam,minden ok volt és jónak tünt a dolog alakulása.Biztos hogy szimpi voltam neki,hiszen nem találkozot volna velem többször is hanem.Bejöttem neki mint pasi abba biztos vagyok.Nem értem hogy miért szakítja meg valaki lyen ge.ci módon valakivel a kapcsolatot egy olyannal akivel nap mint nap beszélt és egy csomó dolgot elmondott magáról??Undrító egy húzás egy 26 éves nőtől..igen nem 18 éves lányól van szó,hanem egy "érett nőről"
2013. febr. 4. 14:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tudod, ha nem így csinálta volna, akkor a szemedbe kellett volna néznie, és úgy elmondania, ő most azt fogja csinálni, amit azok a csajok, akiket mindig is szidott: talált egy rendes srácot, de helyette majd inkább elhúz egy izgalmas, magabiztos alfahímmel.


Annyit tettél le az asztalra ezekkel a lovagias gesztusokkal, hogy nincs mentsége, hogy nem kellesz neki, azt viszont nem tudja a tükör előtt kimondani magának, hogy ő is csak egy buta liba, aki a puncija - khm, bocsánat a szíve - után megy.


Ha mondjuk egyszer bunkó lettél volna, akkor most azt biztosan a szemedbe vágta volna, de nem voltál bunkó, sőt figyelmes és gáláns voltál, egy csomó áldozatot hoztál, hogy láthasd. Elvileg minden nő erre vágyik, azért szidják a pasikat, mert nem ilyenek, de most itt van neki egy ilyen és nem kell. Most pedig választhatott, hogy eléd áll és beismeri, hogy a nők is ugyanolyan állatok, mint a férfiak, vagy azt teszi, amit csinált.

2013. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ugyanez, csak fordítva... 2 hónapja voltunk együtt, amikor egy szombat délelőtt haza szaladt lenyírni a füvet. Soha többé nem láttam, telefonra, levélre nem reagált. Rá egy hónapra tudtam meg, hogy nemhogy kibékült a volt nőjével, tulajdonképpen össze sem vesztek. Ezzel sem lett volna probléma, ha van annyi vér a pucájában és elém áll... Mai napig nem is igazán értem...Teszem hozzá a pasi 32 éves volt.
2013. febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"Na, mert a pasikra aztán pont a gerincesség a jellemző! Össze-vissza kúrnak, még a csillagot is lehazudják az égről! menjetek már a f.mba!"


"(...) hogy a nők is UGYANOLYAN állatok, mint a férfiak (...)"


Már ne is haragudj, de ennek mégis melyik részét nem értetted? Itt épp egy nőre vonatkozott a kérdés, egy árva szóval sem mondtam, hogy a férfiak jobbak. Igazából soha életemben nem állítottam ilyet, csak éppen a nők szeretik bizonygatni erkölcsi fölényüket, miközben egy kicsit sem különbek.

2013. febr. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#12 Itt most te vagy az egyetlen, aki általánosít ;)
2013. febr. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ez tipikus női szokás, minden 2. nő meg szokta ezt húzni sajnos. Sokszor voltam már úgy, hogy beszélgettem neten 2-3 hónapig csajokkal, tökre rám mozdultak, oda voltak értem, aztán egy nap se szó se beszéd nélkül leléptek és soha többet nem írtak már vissza nekem. Ákármilyen szépet is írtam, leléptek, ha a kép nem volt megfelelő.
2013. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

ma 14:53


Bármilyen hihetetlen de soha egy nőt sem csaltam meg!Nem vagy szent ezt aláírom,de soha egy nőt sem aláztm meg ezzel!Nem mellesleg azért mert téged idiota barmokkal hozott össze a sors az nem jelenti azt hogy minden férfi az.A kérdés az én esetemre vonatkozott nem máséra,de ha már itt tartunk akkor jó pár hasonló kérdést láttam itt az oldalon ami hasonló mint az enyém.Szóval ennyit a nők gerincéről.Plusz még régebben is volt egy hasonló esetem,szinte hasonlóan alakúltak a dolgok.Nekem is volt olyan hogy nem akartam a csajtól semmit,de legalább volt vér a pucámba és gerincem hogy oda álljak eléje és elmondjm hogy nem akarok tőle semmit.

2013. febr. 4. 15:05
 17/18 anonim ***** válasza:

én is így megszívtam csak 15 évessel. Sok energiát belefektettem, megszerettem, minden jól haladt aztán kiderült hogy mégsem vagyok neki "tökéletes"

F19

2013. febr. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

SZia...

Csak arra tudok gondolni,hogy esetleg volt valakije és épp problémájuk volt,vagy akár szakithattak is arra az időre...aztán veled vigasztalódott.

Kibékültek és te a továbbiakban már nem voltál fontos a számára.

Igaz ez egy gerinctelen húzás legyen az nő,avagy férfi

.Nem mert eléd állni ezzel,mert be kellett volna vallania,hogy csak kihasznált!

Viszont ez nem a te hibád,úgy értem ne okold magad miatta!

Végképp ne keresd,hogy hol rontottál el valamit!

Vannak ilyen emberek ,akik azért letudják amortizálni a másik fél önbizalmát az ilyen viselkedéssel.

Pedig ők a szánalmasak!

Te jó fej voltál...hagyd a francba...jól érezted magad és passz!Nem érdemel több szót,de tényleg!

2013. febr. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!