Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok,29 éves vagyok 75kg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok,29 éves vagyok 75kg, szerintetek túl vékonyak a combjaim? Vélemény?

Figyelt kérdés

[link]

Bejön nektek? :)


2009. szept. 5. 08:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
most azt várod, mi,hogy írjuk azt,hogy "neeem, dehogyis, szuper pasi vagy, tényleg abszolút tökéletes vagy!bárcsak járnál velem!" Hát szerintem gáz, mert rövidek a lábaid, a gatyó ciki(bár ez nem a lábad formájához tartozik, de nagyon égő), és nekem nem tetszik, ha felül ilyen vastag egy láb...de várj még egy kicsit,biztos lesz, aki majd ajnároz, bár szerintem megteszed te ezt magadnak is..
2009. szept. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem, mert nekem nem tettszik, ezért kérdeztem, mert szerintem vékony, az hogy a sort feljebb lett hajtva, hát nem alsógatyában fogok képet csinálni...
2009. szept. 5. 08:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem....
2009. szept. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem igenis szexi :)

egyáltalán nem ajnározásképpen, de ami jó az jó :)

nekem tetszik :)

2009. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
úgy beáltál b@zd meg mint aki beszart.
2009. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem nincs semmi baj a lábaiddal, formás meg izmos is. Biztos sportolsz vmit.:)

Az első válaszolóval meg ne törődj, egy tahó.. ha valaki mondd vmi pozitívat az nem ajnározás, csupán különböznek a vélemények.. és ez így van jól.....

2009. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

egy lábhoz tartozik több testrész még...

szoval ha a fejed gáz,vagy az összhatás,akkor el se jutok odáig hogy megnézzem a lábad:D

22/L

2009. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A 22L-lel egyetértek én is, de a kérdésedre a válasz szerintem inkább izmosak, mint vékonyak, legalábbis ezen a képen. És hogy bejön-e? Külön sose néztem még férfilábat, így nem. 27L
2009. szept. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!