Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejönne egy ilyen pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönne egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a sokmilliomodik ilyen kérdés, de az első olyan amit én írok ki :D

Kérlek titeket kort írjatok, és ha lehet mondjuk pontozzátok egy 10-es skálán.

183 cm magas, kicsit mondhatni rá hogy izmos de nem annyira, vékony (62 KG)és az arca hasonlít a (Voice-os) Pál Dénesre (a hanga persze meg sem közelíti :D)

alapvetően kedves, próbál vicces lenni, odafigyel, intelligens de szeret hülyéskedni, ha valamit kitűz maga elé célt azért odateszi magát, és nehezen adja fel. Őszinte, hűséges, nem igazán buliba járogatós típus, de szeret bulizni-kocsmázni a barátaival, sajnos nagyon válogatós és ezen nem tud/akar változtatni, sokat gondolkozik, és mindent meg lehet vele beszélni, (szeret gépezni, de sokkal inkább van barátaival) szeret filmet nézni, nem túl nyomulós, abszolút szelíd (kivéve ha b@sztatják vagy belekötnek, eszébe nem jutna amúgy bántani senkit), szemüveges, de nem viseli csak ha olvas,filmet néz,gépezik, és toleráns az emberekkel szemben, hangulatfüggő, hogy éppen realista,optimista, vagy pesszimista :D és spórol a pénzzel ,hogy ne kelljen azt mondania ,hogy: "Háááát bocsessz fiúk nemtok ma bowlingozni menni, nincs rá kereteeem :\"

Valamit biztos kihagytam, most ennyi jutott eszembe. Ja, és 16 F (pár hónap és 17)



2013. jan. 16. 18:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

"183 cm magas, kicsit mondhatni rá hogy izmos de nem annyira, vékony (62 KG)"

Ez egy nyomorék, nem pedig izmos! 183 centihez a 83 kiló az átlagos! E felett lehet izmos!

2013. jan. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

60 kilosan izmos... Meg be vagy tepve szilveszter ota vagy mivan?

Pal Denes meg nem egy tul helyes csavo.

2013. jan. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én nem oltani akarlak,barátom de én 185 vagyok,75 kiló mégis elférne rajtam vagy 5-10 kiló izom.Egy ismerősöm van aki kb. olyan súlyú és magasságú mint te,olyan vékony hogy rossz ránézni..

Bár ez alkatfüggő.

2013. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
-.- kedves értelmileg tudjuk milyen szinten álló előző pár (férfi-fiú) hozzászólók, TAK de nem tudom, hogy eljutott e a fejetekbe az az úgy látom igen nehezen értelmezhető gondolat ,hogy egy 16 éves fiúról beszélünk, és mint mondtam előző hozzászólásomban NEM VAGYOK EGY IZOM-KOLOSZUS, sem testépítő, és ahhoz képest izmos vagyok ,hogy kb egy éve tudok csak fegyencedzést csinálni, és válogatós is vagyok, mellesleg, nem tudom ,ti 16 évesen 80 kg csak izom emberek voltatok ? -.- kétlem, + semmi streroid,tömegnövelő stb csak natúr (szálkás) izom
2013. jan. 17. 20:32
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem erted te fogyatekos hogy nem vagy izmos?

Rohadt vekony vagy, igy az a kis izom ami van rajtad azt te ,,szalkas izomnak'' hiszed mivel kb. egy csontkollekcio vagy, de ennyi erovel a 80 eves Jozsi bacsi is izmos meg a 30 kilos etiopok is.

2013. jan. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
nem voltam 16 évesen 80 kg színtiszta izom, de nem is mondtam magamra , hogy izmos vagyok
2013. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is 16 vagyok..(#13)

A tömegnövelőtől pedig továbbra se lesznek felfújt izmok..

2013. jan. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!