Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejönne egy ilyen pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejönne egy ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez a sokmilliomodik ilyen kérdés, de az első olyan amit én írok ki :D

Kérlek titeket kort írjatok, és ha lehet mondjuk pontozzátok egy 10-es skálán.

183 cm magas, kicsit mondhatni rá hogy izmos de nem annyira, vékony (62 KG)és az arca hasonlít a (Voice-os) Pál Dénesre (a hanga persze meg sem közelíti :D)

alapvetően kedves, próbál vicces lenni, odafigyel, intelligens de szeret hülyéskedni, ha valamit kitűz maga elé célt azért odateszi magát, és nehezen adja fel. Őszinte, hűséges, nem igazán buliba járogatós típus, de szeret bulizni-kocsmázni a barátaival, sajnos nagyon válogatós és ezen nem tud/akar változtatni, sokat gondolkozik, és mindent meg lehet vele beszélni, (szeret gépezni, de sokkal inkább van barátaival) szeret filmet nézni, nem túl nyomulós, abszolút szelíd (kivéve ha b@sztatják vagy belekötnek, eszébe nem jutna amúgy bántani senkit), szemüveges, de nem viseli csak ha olvas,filmet néz,gépezik, és toleráns az emberekkel szemben, hangulatfüggő, hogy éppen realista,optimista, vagy pesszimista :D és spórol a pénzzel ,hogy ne kelljen azt mondania ,hogy: "Háááát bocsessz fiúk nemtok ma bowlingozni menni, nincs rá kereteeem :\"

Valamit biztos kihagytam, most ennyi jutott eszembe. Ja, és 16 F (pár hónap és 17)



2013. jan. 16. 18:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ezek alapján igen. De hol maradnak a rossz tulajdonságok. Úgy érzem nagy a rózsaszín köd. :)) persze az nem baj. :)
2013. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szia! Hát ami a belsődet illeti (és amennyit ide leírtál), az olyan átlagosnak tűnik. De akár szimpi is lehetsz, ha valaki jobban megismer.:)

Viszont a külsődet sajnos nem tudom elképzelni, mert szerintem nem a magasságon és a súlyon múlik, plusz nem szoktam nézni a Voice-t. :P Viszont ha küldesz privátban képet magadról, akkor mondok a külsődről is szívesen véleményt. ;)

16/L

2013. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Pontozni nem fogok, mert nem kaptunk reális képet. Szóval egy leírás alapján nehéz lenne pontozni, ezért nem is fogok, bocsi.


Nem tudom, hogy bejönne-e ez. Nekem ez egy kicsit erőltetettnek tűnik. Ez a Pál Déneses hasonlat nálam alapból mínusz pont lenne, kicsit olyan felvágós hatása van. A belső tulajdonságaidat szépen sorba szedted, de kimaradtak a negatívak, így aztán tényleg nem lehet reálisan értékelni.

Talán tetszene, talán nem.. Az, hogy nem vagy túl izmos nem gáz, nálam sokkal fontosabb pl. kisugárzás, összkép.

17/L

2013. jan. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Nos, alapvetően pozitívan nézek magamra így én nehezen veszem észre a rossz tulajdonságaimat. Hát akkor rögtön legyen egy rossz pont, mert képet nem fogok feltenni, max privátban, és azt is sztem max az arcomról mert nem vagyok egy tükörben pózolós fajta. 2. RP hogy nem igazán szeret idegenekhez odamenni pl megkérdezni hogy merre kéne mennie, hogy ide meg oda eljusson (sajnos nagy a büszkesége), 3. RP nem igazódik ki túlságosan ismeretlen helyeken, és kell idő amíg feloldódjon,

4. RP lusta hozzá hogy kijavítsa a személyes névmás-hibákat 5. RP utálja a cigit, és alkoholt is csak addig amíg még érzi hogy még megvan a 95% önkontroll

6. nagyon nehezen bízik meg másokban (gyerekkori rossz emlékek + iszonyatosan nagy változás iskolaváltáskor [8. ból 9. be])

és biztosan van még (jó és rossz is)

2013. jan. 16. 18:29
 5/17 A kérdező kommentje:
óóó és van egy icipici gerincferdülése amitől a bordái régen kilátszottak (ugye vékony is) de egyre többet dolgozik hasra hogy eltűnjön és kezd alakulni :D
2013. jan. 16. 18:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, el fogsz kelni a lányok között:DD min.10 kg-t még tessék felszedni, hogy emberesedj:DD
2013. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hát belsőre nagyon:))
2013. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
62 kilóval képzelem mennyire lehetsz izmos.180 centimmel a 62 kilósan a bordáim kint voltak.Azért mert kint van mindened és látszanak az izmaid(ami valószínűleg nem sok),attól még nem vagy izmos.
2013. jan. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
aha köszönjük hogy megosztottad velünk teljesen érdektelen és totálisan tárgyat tartó gondolatmenetedet. és igen nem vagyok egy izomkolosszus, de nem is vagyok gyenge..... ha neked 180 centisen semmi izmod nem látszott 62 KGsan akkor azt nem tudom hogy hoztad össze -.-
2013. jan. 16. 22:37
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
haverom 178 cm és 71 kg rá lehet mondani, hogy egy kevés izom van rajt....
2013. jan. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!