Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked bejönne egy korban hozzád illő ilyen pasi, ha egy 41 éves nő lennél?

Figyelt kérdés
Jóképű,intelligens,tiszta szívből szeret,biztos állása van,otthon segít,ügyes ezermester,jogsija-kocsija van,nem cseszi el a pénzt,szeretik szinte mindenhol,viszont nem nagy bulizós fajta,mert egy kicsit szorongós az ilyen buli-pia-lazaság terén,de te igényled a bulizást.
2012. aug. 26. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
biztos bejönne, de csak 21 vagyok
2012. aug. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ja és persze teljesen higiénikus,és jó vele a sex is.
2012. aug. 26. 16:40
 3/10 anonim ***** válasza:

41 évesen kibeb.szottul kva hálás lennék, ha találnék egy ilyen pasit aki még ráadásul akar is engem...

Egy ilyen még fiatalabb kiadásban is kincs, nemhogy később, amikor egy ilyen pasira jut kb 50 magányos nő...


Nem csak bulizni lehet, szerintem más programokra tuti vevő, ha pedig te bulizni akarsz, menj egyedül...

2012. aug. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért írtam,mert nem arról van szó,hogy antiszoc.vagyok,hanem t.-köm tele van a bulikkal.Mindegyik csak arról szól,hogy jól bepiálunk,és unom már ezeket a trágár semmirekellő embereket,akik ilyenkor olyan lazák tudnak lenni,mint állat,és egyébként pedig szakadt ruppótlan seggek.Nem érzem jól magam az ilyenek között,és sajnos a Barátnőmre rá szokott jönni a "ki kell engedni a gőzt"című műsor,és ilyenkor imponálnak neki az ilyen arcok
2012. aug. 26. 16:50
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem sok nő örülne ilyen férfinak én csak én még fiatal vagyok :)
2012. aug. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
vagyis én is elírtam :)
2012. aug. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

26 vagyok, de biztos tetszenének a korosztályomban lévő férfiak negyvenegy éves koromban is.

Mivel szeretek kimozdulni otthonról, szórakozni járni, társaságban lenni, talán a másik kérdésedre is tudok válaszolni. A párom sem egy bulizós típus, bár ő nem szorongásból, mint te. Baráti körön belül elvan, igényli a társaságot, nagyon kimozdulni viszont nem szeret, a megszokott környezetében jobban érzi magát. Én viszont igénylem a változást, így gyakrabban megyek nélküle, mint vele. Nagyon ritka, ha velem tart. De nem probléma, megbeszéltük a dolgot.

2012. aug. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kik ezek a trágár, semmirekellő, szakadt ruppótlan s*ggek? (Ruppótlan, azaz nincs tele a zsebük, ez miért szempont???)

A saját baráti köréről van szó, vagy idegenekről, akik bizonyos szórakozóhelyeken fellelhetők?

Végül is teljesen mindegy, a barátnődnek szüksége van arra, hogy kimozduljon néha, neked meg nem kell feltétlenül vele tartanod, ha nem érzed jól magad.

2012. aug. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én párom is kb ilyen...


Hiányzik, hogy nem tudok vele egy jót bulizni ( mondjuk nem bepiálósakra gondolok), viszont nem problémázik, ha egy-egy koncertre elmegyek nélküle.


Van, hogy ráveszem, mégis jöjjön velem, de nem vált be, unottságával, érdektelenségével az én hangulatomat is elrontja. Így inkább nem erőltetem.

2012. aug. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most gondolkozzak el azon, hogy milyen lenne egy 41 éves nőként?
2012. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!