Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értékeli sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értékeli sok lány az érzelmeket egy fiú részéről, miért "szégyen" ez? 19F

Figyelt kérdés

Sajnos tapasztalatból mondom, hogy gyakran tapasztalom a korombeli lányok esetében, kifejezetten nem szeretik ha egy fiúnak vannak érzelmei, kedves, udvarias és lehet vele beszélgetni. Azt tapasztalom, hogy aki bunkó, goromba, durva és gátlástalan, sokkal nagyobb sikerben részesül. Kaptam már olyan elutasító választ lánytól, hogy "Randira hívsz ahelyett hogy a tettek mezejére lépnél és lefektetnél, nekem nem kell ilyen p.h.pöccs!" Eredmény? 2 hét múlva volt 1 hetes kapcsolata, ahol megtörtént minden...


Nem értem a mai fiatal társadalmat és elszomorít a lányok felfogása, de szerencsére ismerek kivételeket is. Ti mit gondoltok erről?


2013. jan. 9. 08:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"Miért te nem megtetnel egy csajt ha lehetőség van rá?"


Sajnos nem a nemi szervem van az agyam helyén é nekem többet jelent egy kapcsolat lánnyal mint puszta szex. Az tény, hogy jó érzés a szex, szeretem is, de ez csak a dolog egyik fele.

2013. jan. 9. 08:57
 12/18 anonim ***** válasza:

Akkor benezted mert nekem sem ott van. Sokan mondtak mar h okos intelligens vagyok, és férfi létemre jól fogalmazok.

A magam példáján mondom, meg éretlen vagy.

2013. jan. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

09:00


Igaz hogy nem is ismerjük egymást és semmit sem tudsz rólam, de örülök, hogy ilyen kiváló emberismerő vagy és leírtál engem néhány sor mondat alapján. :)

2013. jan. 9. 09:06
 14/18 anonim ***** válasza:

vagy túl éretlen külsőséges lányokkal találkoztál eddig vagy eltúlzod a kedvesség, udvariasság mértékét esetleg rosszúl ítéled meg magad. Szerintem ezek közűl valamelyik történet veled esetleg mind, nem baj ha a fiú érzelmes, mondjuk függ milyen csajt fogsz ki (én pl ilyeneket eszem reggelire, mint te de az az én személyiségemből adódik) csak arra figyelj hogy az udvariasság nem menjen a praktikusság és a józan ész rovására mert csak bohócot csinálsz vele magadból. Az érzelemnyilvánítás is necces a média meg a divat azt súlykolja hogy egy férfi mutassa ki az érzelmeit milyen jó dolog ha felválajja a másságot stb. hát nem mindíg, kevés lélekrombolóbb dolog van attól mikor egy pasi hisztizik az ilyet nem is lehet férfinak tekinteni, most ok mondhatod hogy te nem szoktál és lehet így is van, de ne fejeltsd el hogy ált senki nem gondolja magáról hogy azt tenné, a jó tulajdonságaid ne tagadd le csak legyél mellette határozott meg magabiztos.

Annyi még hogy én is sokszor láttam a "menő" bunkó csávókat csajjal és a stílusuk ált nem a lány ellen irányult sőt vele ált. kedvesek voltak persze nem mind de a többség igen.

2013. jan. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

9:52


"Az érzelemnyilvánítás is necces a média meg a divat azt súlykolja hogy egy férfi mutassa ki az érzelmeit milyen jó dolog ha felválajja a másságot stb. hát nem mindíg, kevés lélekrombolóbb dolog van attól mikor egy pasi hisztizik az ilyet nem is lehet férfinak tekinteni,"


Sok embert pont azért idegroncs és depressziós, mert pont, hogy elfojtanak mindent, a sérelmeiket nem beszélik ki. Nem hinném, hogy az a legjobb, ha nem beszéli ki az ember az érzéseit, mert ezzel nem csak önmagának, de hosszútávon a környezetének is árt.


Az meg, hogy "hiszti", nem tudom tudom nálad mit jelent, szerintem a fájdalomkiadás természetes dolog, de az tény, hogy ezt nem kell túlzásba vinni, elvégre egy férfi nem csecsemő, de igenis vannak érzései, neki is rosszul eshetnek bizonyos dolgok, nem csak egy nőnek és UGYANANNYI joga van ezt kiadni.

2013. jan. 9. 10:06
 16/18 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyetértek, csak sok nő azt szereti, ha a faszijának nincsenek érzései, mindenhez jó pofát vág, magabiztosan, és tökéletes problémamegoldó. AZ nem fér bele,hogy szar gyerekkor, szar napod van, rossz hangulatod van. A nőnek az kell,hogy tudj jó pofát vágni mindenhez.

Ezért nem kell nekem nő, csak szexre. Ő meg ahhoz vágjon jóppofát, ha érzelem nélkül strapálom a valagát!

2013. jan. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

14-es vagyok, és nem azt mondtam hogy folytson el mindent, hanem hogy kezelje rendesen persze hogy lehet valakinek rossz napja olyan is van hogy nincs kedve valamihez és előfordul hogy türelmetlen vagy ideges, ez mind érthető.

A rossz gyerekkor, na ez érdekes mondhatjátok hogy hülye vagyok vagy gonosz de ne én szívjak már azért mert neki rossz gyerekkora volt nem volt apaképe vagy it tudom én fél gyereketvállani vagy más hasonló...

A sok lekibeteg meg depressziós ált amelyik nem beteg (pszichiátriai eset) azokak nem sajnálom mert ált. maguknak köszönhetik sok ilyen pasi/csaj ismerősöm van azok meg azért ilyenek mert nincs igazán semmi komoly problémájuk, hát gyártanak maguknak egyet amibe bele lehet betegedni.

Még mindíg jobb amit a 16-os csinál, ő bebeszélte magának hogy egy csaj se elég jó neki kapcsolatra akkor nem erőlteti hanem csak szexpartnert keres, nem értek egyet az ilyen felfogással de még mindíg jobb és egészségesebb mintha eröltetné ami nem megy.

2013. jan. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A mai csajok a lóvét értékelik, mert beképzeltek, felszínesek és anyagiasak. Nekik a pasi nemtöbb státusszimbólumnál meg sétáló hitelkártyánál, akivel lehet menőzni hogy micsoda gazdag macsó pasija van...
2013. jan. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!