Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értékeli sok lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értékeli sok lány az érzelmeket egy fiú részéről, miért "szégyen" ez? 19F

Figyelt kérdés

Sajnos tapasztalatból mondom, hogy gyakran tapasztalom a korombeli lányok esetében, kifejezetten nem szeretik ha egy fiúnak vannak érzelmei, kedves, udvarias és lehet vele beszélgetni. Azt tapasztalom, hogy aki bunkó, goromba, durva és gátlástalan, sokkal nagyobb sikerben részesül. Kaptam már olyan elutasító választ lánytól, hogy "Randira hívsz ahelyett hogy a tettek mezejére lépnél és lefektetnél, nekem nem kell ilyen p.h.pöccs!" Eredmény? 2 hét múlva volt 1 hetes kapcsolata, ahol megtörtént minden...


Nem értem a mai fiatal társadalmat és elszomorít a lányok felfogása, de szerencsére ismerek kivételeket is. Ti mit gondoltok erről?


2013. jan. 9. 08:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki értékeli... csak kevés.

De tény: hiába hangoztatja minden csaj, hogy neki kedves, odaadó pasi kell, mégsem az ilyenekre buknak. Ez van.

2013. jan. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Patrik24 ***** válasza:
88%
Lehet összekevered az udvariasságot a nyalizással és az önmegalázással. Sok ilyen érzelmes fiú szolgát csinál magából. Szerinted a szolga szerep vonzó. Jó, nem kell átesni a ló tulsó oldalára sem. Mert akik kifejezetten a tahókra nedvesednek azok annyit is érnek. De ez a jópofizás, állandó udvariaskodás mű, nem magadat adod. Határozottság kell.
2013. jan. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sajnos sok a ribanc... de azért vannak normáli lányok is, bár a tizenévesek között egyre kevesebb...
2013. jan. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
mert csak egy dologra jók, és ezért nem kell túl sok energiát, érzelmet meg pláne nem belevinni amikor kapcsolatban vagy velük akkor is ezek az alapok érvényesek
2013. jan. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

08:20


Nekem nem "menő" nő kell hanem normális aki képes értékelni emberi érzéseket, a menőket meghagyom neked :)

2013. jan. 9. 08:37
 6/18 anonim ***** válasza:
Az a baj ha már túlzásba viszi, és már túl nyálas, azért legyen férfia is.
2013. jan. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha magabiztos vagy amellett, hogy kedves, udvarias, akkor nyerő leszel.
2013. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Szia. Nekem is ez a véleményem. A mai csajok általbán a hülye pasikat keresik, de azért nem az összes ilyen. Szerintem neked is meg lesz a párod aki normálisnak tartja a normális embereket. Ne add fel, van remény.
2013. jan. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Robi.88. ***** válasza:

Az ok h kedves vagy, de tul kiszámthatonak sem kell lenni.

Meg egyertelmu h amit tálcán kinálnak vkinek azért nem kell kuzdenie, alapbol ott van, az ugy nem biztos h kell. Nem kell egybol mindent rájuk zuditani és a másik dolog h ha ez szted "senkinek" sem jon be akkor valoszinu nem a tobbiek a hibásak hanem te.

2013. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Miért te nem megtetnel egy csajt ha lehetőség van rá?

Épp ezért nincs senkid mert annyira akarsz egy kapcsolatot.

Régen én is igy voltam, volt is sok csalódás. Most csak szimplán haverkodom, és fura mert inkább alkalmik erdekelnek nem komoly.

2013. jan. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!