Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most végülis mi jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most végülis mi jön be a lányoknak?

Figyelt kérdés

több vonalat is próbáltam, és külön külön mindegyik sikeres volt valamelyik szinten.


Volt olyan lány, akinek az jött be, ha nagyon erős szexuális töltete volt mindenféle beszélgetésünknek, de visszafogottan.


Volt olyan is, akit az nyűgözött le, ha kedves vagyok vele, puszival köszönök el tőle, ajándékot veszek neki.


Volt olyan is akit ez az első kettő nem lelkesített, viszont sikert aratott ha önmagamat adtam és normális témákról beszélgettünk, viszont gyakran nem lett az egészből semmi.


Szóval most nem tudom, melyik vonalat kell adni?


2013. jan. 7. 10:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
hazugság: jóképű vagyok és magas, de mindig találnak bennem valami hibát....
2013. jan. 7. 11:07
 12/15 anonim ***** válasza:
Akkor csak te gondolod, h jóképű vagy.
2013. jan. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mondom, hogy jóképű vagyok. És ismerek más "jóképű" srácot is aki szintén egyedül van.


Persze az alacsony, elviselhetetlenül nagyképű köpcös hülyegyerekek viszik általában a legjobb csajokat.

2013. jan. 7. 11:18
 14/15 Hunter92 ***** válasza:
Akadjatok már le erről a jóképű dumáról! A külső csak arra jó, hogy felkeltsd vele a nő érdeklődését. De az ismerkedési fázisban már minden a személyiségeden és a kisugárzásodon áll vagy bukik. Cseszheted, hogy magas és jóképű vagy, ha mellett egy töketlen lúzer benyomását kelted. A jó külső csak a figyelemfelkeltésre és némi kezdeti vonzalom generálására jó.
2013. jan. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más jön be. Ez ilyen szempontból nem egy nehéz kérdés. Az a nehéz kérdés az, honnan tudhatod, hogy kinek mi jön be, mielőtt még ismernéd!
2013. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!