Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akkor most végülis a lányoknak...

Akkor most végülis a lányoknak a fiúkon a csupasz vagy a szőrös láb tetszik?

Figyelt kérdés
Mert elég ellentmondásosak vagytok. Egyszer férfiatlan b.zimetroemo, máskor meg milyen szexi a szolizott kigyúrt modelleken. Tehát csiga vagy majom?
2010. máj. 28. 11:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
szerintem aki szőrteleníti a lábát, az nem férfi.
2010. máj. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
70%
Egy férfi legyen szőrős :D Na de persze tetszik, ha egy két helyen nincsen, de a lábon azért legyen :)
2010. máj. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Te hülye vagy? Ellentmondásosak vagyunk??? Szerinted lesz olyan, hogy 100 lányból 100 ugyanazt fogja mondani?


Nekem nem kellene egy csupasz. Mindenhol legyen szőrös, de ettől miért lenne majom?? Szimplán csak férfi, egy átlagos, természetes férfi. Az arcát borotválja, oszt helló, de ne töltsön 2 órát a fürdőszobában, mint egy lány..


Rúzsozni nem akarod magad? Lassan már ez jön..


23L

2010. máj. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

persze, hogy ellentmondásosak vagyunk...ha megkérdezem 100 férfitől, hogy szőke vagy barna, ők is ellentmondásosak, mert mindegyiknek más a véleménye...szerintem a szőrtelenített férfiláb gusztustalan, és semmi férfias nincs benne. modelleken is.

18/l

2010. máj. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%
szőrös! nem bírom a csupasz buzzancs kinézetű egyedeket
2010. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
67%
buzzancs XD de édes:D
2010. máj. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
hát ez a buzzancs tényleg ott van :D
2010. máj. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pasi legyen szőrös,ez a természetes.
2010. máj. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Én igenis szeretem a szőrtelenített pasikat! és attól, hogy nincs rajta szőr, még nem enged fúrót a lukszijába! Szerintem igényességet és ápoltságot tükröz. Én sok pasi ismerősömnek még a szemöldökét is szedem. :)Nekem tényleg bejön a buzzancsos stílus. (hmmm.. rúzsozott száj pasin? Nem is rossz :)
2010. máj. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
73%
ha a hónalját meg az intim területeket borotválja egy férfi az OK, sőt azt is preferálom ha az egy szemöldökét kiszedi hogy kettő legyen belőle... de azért a lábát ne borotválja már...
2010. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!