Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most végülis mi jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most végülis mi jön be a lányoknak?

Figyelt kérdés

több vonalat is próbáltam, és külön külön mindegyik sikeres volt valamelyik szinten.


Volt olyan lány, akinek az jött be, ha nagyon erős szexuális töltete volt mindenféle beszélgetésünknek, de visszafogottan.


Volt olyan is, akit az nyűgözött le, ha kedves vagyok vele, puszival köszönök el tőle, ajándékot veszek neki.


Volt olyan is akit ez az első kettő nem lelkesített, viszont sikert aratott ha önmagamat adtam és normális témákról beszélgettünk, viszont gyakran nem lett az egészből semmi.


Szóval most nem tudom, melyik vonalat kell adni?


2013. jan. 7. 10:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A válasz ott van a kérdésben. Valakinek ez jön be, valakinek meg az. Egyetlen módszert nem lehet ráhúzni mindenkire.
2013. jan. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Amelyik bejön az adott lánynál.


Üdv a való világban, ahol nem elég ha kanosan nézel a csajra:)

2013. jan. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Hunter92 ***** válasza:
Nem igaz, hogy nem sikerült levonnod a következtetést. Minden ember más. Minden nő más. Figyelni kell a jeleit, a reakcióit és azok szerint eldönteni, hogy mi lesz a nyerő.
2013. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Mivel minden ember egyedi, ezért egyedi bánásmódot is érdemel.
2013. jan. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Patrik24 ***** válasza:
Találd meg az igazit és onnantól nem kell ilyeneken gondolkoznod:)
2013. jan. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Révén én hamar kiismerem őket, ezért nincs gond :D

Ezt bizonyítandó, még 1x nem égtem be, pedíg már nagyon sok csajjal beszéltem... :D

2013. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nem tudom én átlagnak számítok-e,de nekem az jönne be,ha a fiú kedves,figyelmes lenne velem (és annak is örülnék,amit leírtál,azaz hogy puszival köszönsz el) meg olyan normális vagy a többi fiúhoz képest:D Hidd el a csajok nagyon örülnek,ha figyelmes vagy velük!
2013. jan. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#7

Van kedved beszélgetni? :)

2013. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Az jön be a lányoknak, ha jóképű és magas vagy.
2013. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint a három keveréke. Ha alapvetően nem vagy kedves és figyelmes, csak megjátszod, az úgyis kiderül. Ha nem lehet veled jókat beszélni, ott ette meg a fene. A lényeg szerintem az, hogy nem szabad rágörcsölni az ilyenekre, meg átvedleni másik személyiségé. Ha valakit úgy szedsz fel, hogy közben erőlködnöd kell, hogy ki ne essél a szerepedből, az nem ér semmit.

Egyébként minden csaj más, lesz olyan, akinél a három közül egyik sem fog bejönni, de lesz olyan módszer is, amire mindegyik ugrik, mert nőből vannak. Nem hiszem el, hogy itt a sok agyalás helyett nem egyszerűbb lazán állni a dologhoz, lesz ami lesz alapon.

2013. jan. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!