Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhatnám el egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhatnám el egy fiúnak (aki elvileg MÉG MINDIG szerelmes belém) hogy leszbi vagyok?

Figyelt kérdés

már előző tanévben is feltűnt, hogy sokat kedveskedik, keresi a társaságom. (ha volt egy csokija, akkor mindig megfelezte velem)

majd az utolsó tanítási napon kibukott belőle, hogy szerelmes belém. mondtam, hogy nem fog összejönni, és hogy én nem érzek így... a nyáron nem is beszéltünk

de a haverjai továbbra is "cikizik" ezzel. csak szivatják hülyeségből. és nem tagadja.. tényleg szerelmes.

és nem szeretném megbántani az érzéseit, de úgy érzem, ha tovább várok a vallomással, csak rosszabb lesz.



2012. dec. 26. 22:33
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

utolsó!

egy másik kérdésnél is láttam a kommented! ha nem nagy baj (és nem turkálok a magánéletedben) akkor elmondanád, hogy milyen volt a reakció?? sose tudtam elképzelni.

én még fiatal vagyok, sokan csak a kíváncsiságnak tudják be. de én valahogy nem így érzem.


és régebben nem gondoltad, hogy ez így lesz? mármint ezelőtt nem volt "jele"?

2012. dec. 29. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!