Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondhatnám el egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondhatnám el egy fiúnak (aki elvileg MÉG MINDIG szerelmes belém) hogy leszbi vagyok?

Figyelt kérdés

már előző tanévben is feltűnt, hogy sokat kedveskedik, keresi a társaságom. (ha volt egy csokija, akkor mindig megfelezte velem)

majd az utolsó tanítási napon kibukott belőle, hogy szerelmes belém. mondtam, hogy nem fog összejönni, és hogy én nem érzek így... a nyáron nem is beszéltünk

de a haverjai továbbra is "cikizik" ezzel. csak szivatják hülyeségből. és nem tagadja.. tényleg szerelmes.

és nem szeretném megbántani az érzéseit, de úgy érzem, ha tovább várok a vallomással, csak rosszabb lesz.



2012. dec. 26. 22:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

a problémám, hogy utálok nemet mondani, és utálok megbántani embereket, fájdalmat okozni nekik.. mert azt is utálom, ha ez velem történik.

és már egyszer kikosaraztam szegényt. és inkább magamat féltem, hogy nem tudok neki mégegyszer nemet mondani.

mert lányoknak könnyebben mondok nemet, mert tudom, hogy találnak maguknak valaki mást..

de ennek a srácnak még sosem volt barátnője. és pont kifogott magának egy leszbit.. kicsit pech..

2012. dec. 26. 23:08
 12/21 anonim ***** válasza:

10-es vagyok.


Ugyanez az eset nálam is, csak itt a srác már 24 éves volt... Imádom amúgy, mert rettenetesen okos, viszont nagyon zárkózott, ezért nincs is senkije, nagyon sajnálom is érte, és dolgozunk az ügyön =)

De mi nem tudunk változni, te sem vagy mártír, szenvednétek csak mindketten. Minél előbb lépsz, annál hamarabb tudtok mindketten tovább lépni, hidd el. Ha húzod, akkor az neked lelkileg nagyon rossz lesz, neki meg reményt ad, és később zuhan óriásit...

Magadra is gondolj, hiszen ha te nem érzed magad jól, mást sem tudsz boldoggá tenni, és akkor megette a fene a mártírságot...

2012. dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

figyu, azzal nagyobb fajdalmat okozol neki, hogy nem mondod meg kereke perec hogy mi van, o meg csak ringatja magat a gondolatban hogy meg van eselye...szoval mondd meg neki oszinten hogy nem es hogy miert nem.

szerintem ne szamits ra hogy megmarad a tarsasaga, en tuti belepuszulnek ha ugy kene egyutt logni egy csajjal hogy szerelmes vagyok bele, o viszont belem nem...jobb ha ennek igy vege van es mindkettotok tovabblep.

2012. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! sokat segítettek. dűlőre jutottam.. úgy döntöttem, hogy beszélek vele.
2012. dec. 26. 23:23
 15/21 anonim ***** válasza:
82%
A beszélés beszélgetés legyen, akár több alkalommal is szükség lehet rá. Az nem beszélgetés, ha csak te beszélsz. Türelem, neki se könnyű, ő is keresi saját magát.
2012. dec. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
El ne mond neki, mert a sok homofób pokollá fogja tenni az életedet. Hagyd a francba és haverkodj melegekkel/leszbikusokkal.
2012. dec. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
40%

uhh.17 évesen honnan vagy ebben olyan biztos ,hogy a nőket szereted?...

ok,lehet,hogy tényleg így van.de az is lehet,hogy csak átmeneti érzésekről van szó,hogy még nem találod a helyed egy kapcsolatban,keresed önmagad,lázadsz valami ellen,stb...

ne érts félre,nem azt akarom mondani,hogy tuti nem vagy az,de nagyon fiatal vagy,annyi hozzád hasonló korú csaj gondolja így,mert tetszik nekik a dolog,a fiúkat akarják izgatni vele stb.

hidd el,sok minden fog még veled történni az elkövetkező pár évben,hogy lehet,totál másképp fogsz érezni majd.és akkor majd mosolyogsz azon,hogy vmikor leszbikusnak hitted magad.

ha pedig nem így lesz,akkor abba a 4-5 %ba tartozol,akik tényleg a saját nemükhöz vonzódnak,akik egy nővel képzelik el az életüket,egy nővel akarnak szeretkezni,mellette feküdni és ébredni minden nap,vele osztani meg mindent,egy életen át.

ebbe gondolj bele mélyebben.

ha beleborzongsz és erre érzel vágyat,akkor igen.,valószínüleg leszbikus vagy.

2012. dec. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Utolsó! Nem ez volt a kérdés!!

Mondd el neki. Ha rosszul reagálna, ami esélyes, akkor is le fog nyugodni. Ha meg nem nyugszik le, akkor nem kár érte.

17/L

2012. dec. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

18.as, köszi a védelmet :)

17.es, tényleg nem ez volt a kérdés.. de értékelem a jóindulatod. biztos vagyok magamban, elég időt rágódtam már rajta, köszönöm szépen.


és tényleg el fogom mondani neki!

2012. dec. 29. 02:37
 20/21 anonim ***** válasza:
a meleg srácokról miért hiszik el hogy óvodás korukban is tudták, miért ne lehetne így egy lánnyal? nálam más volt én 28körül inkább most 30on túl mertem felvállalni férjjel és gyerekkel, de ettől még lehet hogy valaki végig tudja
2012. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!