Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 21. században vajon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 21. században vajon tényleg nem találhat magának párt egy olyan lány, aki csak házasság után szexel?

Figyelt kérdés
(De egyébként nem vallásos. Mármint nyilván hisz egy felsőbbrendű valamiben, de nem kifejezetten hívő. Más okai vannak.)
2012. dec. 18. 15:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Garancia, örökké együtt... Szép szavak, mindenki vágyik erre, de arra nincs garancia hogy életed végéig szeretni fogsz valakit. Arra sem lesz garancia a házasság, hogy jó lesz vele a szex. Honnan tudod, hogy nem lesz önző, figyelmetlen az ágyban? Honnan tudod hogy össze fogtok illeni? Honnan tudod hogy elég leszel neki, vagy ő elég neked? Ne mondd hogy ha szerelmes vagy, akkor nem lehet probléma. Ez nem igaz. Csak ugye aki nem próbálja, az ezt nem tudhatja. Mindenesetre a te dolgod de...

Én nem látom értelmét házasságig nem szexelni, mert a jó szex igen is gyógyít, megszépít lelkileg, oldja a stresszt és ezeket megtagadni magadtól... felesleges szerintem.

Emellett meg túl korán megházasodni is felelőtlenség szerintem, mert ki kell ismerni hozzá a másikat, (amit szex nélkül megint nehéz!!). De az is elég nehéz hogy pl. 2 évig együtt él egy férfi és egy nő, mert tegyük fel, ennyi idő kell hogy megismerjék egymást tényleg, és tudatosan vágjanak bele a házasságba éééés addig nem szexelnek... Tehát szerintem sehogy sincs értelme :D

2012. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

"Honnan tudod hogy elég leszel neki, vagy ő elég neked?"


Ha az ember kiismeri a másikat, akkor tudja, hogy ilyen emberre, vagy nem ilyen emberre vágyik.


"De az is elég nehéz hogy pl. 2 évig együtt él egy férfi és egy nő, mert tegyük fel, ennyi idő kell hogy megismerjék egymást tényleg, és tudatosan vágjanak bele a házasságba éééés addig nem szexelnek..."


Ezzel mi a baj? Elég sokáig így működött ez, és létezett emberiség. Továbbá sok helyen még mindig így van ez, pl. Malajzia és Szingapúr. Amikor ezek az erkölcsi szabályok lazultak, előrevetítették az adott civilizáció bukását. Pl. Római Birodalom vége felé..... Aztán mesélhettek itt a "sötét" középkorról, csak elfelejtitek, hogy az írott történelem egyetlen korszaka, ami nem bukással ért véget.


"Arra sem lesz garancia a házasság, hogy jó lesz vele a szex."


Ha nincs viszonyítási alapja, mert szűzen megy férjhez, akkor irreleváns ilyeneken gondolkodni.

2012. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Persze 22-es válaszoló, tulajdon képen mindent ki lehet bírni, ez világos. Csak teljesen felesleges, ha nem vagyunk olyan beszűkült látókörűek hogy bizonyos ember által kreált házasság intézményébe szorítjuk azt a csodálatos dolgot hogy szeretkezés, amit meg lehet élni hatalmas örömökkel például 17 évesen a kis barátunkkal, de ugyan úgy igaz ez 25 évesen is természetesen. Talán azért van kevés ilyen elvű ember a 21.szd-ban mert belátták, hogy ostobaság ez az elmélet.

És amíg nem fekszel le valakivel, igazán nehezen tudod ám hogy összeilletek-e a szexben, hogy ki tudod-e elégíteni a vágyait, és ő a tiédet, és hogy akarja-e, vagy egyáltalán érzi-e, érti-e, hogy az ágyban mi jó neked. Szerintem erről egy szűz ember ne nyilatkozzon.

2012. dec. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"És amíg nem fekszel le valakivel, igazán nehezen tudod ám hogy összeilletek-e a szexben" - irreleváns.


Elsősorban emberileg kell, hogy jó partner legyen.

2012. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
helike13: Ezt Te honnan veszed, akinek semmi tapasztalata nincs ezen a téren??
2012. dec. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Akinek nincs tapasztalata, annak irreleváns. Emiatt a kérdezőnek is. És nekem is :)


Neked nyilván nem irreleváns, mert van összehasonlítási alapod.

2012. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ennek csak egy oka lehet, hogy annyira keservesen szar vagy a szexualitásban, mind a cselekvésben, mind pedig anatómiailag, hogy előbb vegyenek el és az első szex után ne tudjon elmenekülni olyan könnyen az aki bedőlt neked, előbb írassa rád a fél vagyonát!


"helike13 válasza:

Találhat. Férfiak közül is vannak olyanok, akik magasabb lelki fejlődési szinten vannak."

Az, hogy valaki 28 évesen még egy szűz szar, az minden csak nem magasabb fejlődési szint! Te lúzer!

2012. dec. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
"Te lúzer!" - Általában ezt azok mondják másra, akiknek inkább tükörbe kellene néznie....
2012. dec. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szerintem találhat párt!

Bár elég nehéz helyzetben van az, aki így gondolkozik.

Én is csak házasság után szexelnék.

Valójában a házasságban tényleg az a fontos, hogy fogadalmat tesznek egymásnak. Nem a pap, vagy a hazasságkötő személy, vagy az utána következő ünnepség.

A lényeg azon lenne, hogy ha egy férfi és egy nő tényleg megismerte egymást és komolyan elkötelezettek egymás iránt akkor hűséges társai legyenek egymásnak egy szerető családot alkotva.

Azt hiszem, hogy az előttem kommentelők többsége is egyetértene abban, hogy ez így lenne szép és jó csak a való életben ezt nehéz összehozni....


Van egy huszonegy éves ismerősöm akinek úgy tűnik, hogy sikerült ilyen elvekkel párt találnia nemsokára összeházasodnak.


Neked sok sikert kívánok és kitartást!

2013. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!