Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelent, ha egy fiú ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy fiú ezt mondja, a jelenlétemben?

Figyelt kérdés
Csak úgy dumálgattunk,és valahogy szóba került hogy milyen lesz majd ha lesz neki felesége.:D,persze csak olyan viccesen beszéltünk róla. Na és akkor mondta,hogy nem biztos hogy fog találni olyan lányt,aki őt elviseli,meg hogy annak a lánynak valami csodaembernek kell lennie. Aztán sóhajtott. Szerintetek hülye vagyok,hogy ezen filózok, vagy az is lehet h van valami jelentősége,h pont nekem mondta ezt el?

2012. okt. 2. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hülye vagy, hogy ezen filózol.:D
2012. okt. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs jelentősége. csak álmodozott.
2012. okt. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát,figyelj! Nem tudom,mit érez irántad,azt neked kell tudni,te voltál ott nem mi.

De az elmondottakból,határozottan esélyes. Mármint én egyszer mondtam ilyet egy lánynak,akibe bele voltam zúgva(de fogalma se volt róla), kizárt h ebből levette volna,h ő az a lány,akire gondolok.

Így végül is veheted jelnek,de az is lehet,h semmit se jelent. Ezt végül is bárki mondhatja bárkinek.:D

2012. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk csak még.
2012. okt. 2. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:

Csak kihallatszottak a fejéből a gondolatai! Ez nőknél nagyságrendekkel többször fordul elő, és ugyanígy nincs értelme, és jelentősége.

Nem rád gondolt, és képzelte el veled a házas éveit, ha erre számítanál!

Különben meg, megmondhatod neki, hogy sokan gondolják magukról, hogy annyira egyéniek, különlegesek, hogy mások számára felfoghatatlanok és megérthetetlenek, aztán pedig az utcán jön szembe velük egy tucat ugyanolyan...

2012. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ian Catman ***** válasza:
Ha 16 évesek vagytok, a világon semmit nem jelent. Ismerni kellene a körülményeket, ne tulajdoníts egyetlen félmondatnak nagy szerepet 16 évesen.
2012. okt. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!