Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 21. században vajon tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 21. században vajon tényleg nem találhat magának párt egy olyan lány, aki csak házasság után szexel?

Figyelt kérdés
(De egyébként nem vallásos. Mármint nyilván hisz egy felsőbbrendű valamiben, de nem kifejezetten hívő. Más okai vannak.)
2012. dec. 18. 15:51
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

te ezek szerint még nem szexeltél egy rendeset! Mert ha így volna, nem állítanál ilyen elképesztő butaságokat!

(arról nem is beszélve hogy nem lehet a dákód "OFF" üzem módba helyezni, de nem is kell!)

Ha már lelki felemelkedettségről beszélünk, szerintem a szex nagyon is részese annak. Hiszen úgy vagy képes igazán élvezni hogy ismered minden porcikádat, sőt ezen felül egy másik ember rezdülésére is reagálsz és ez az érzés átjárja a testedet és a lelkedet is!

2012. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, vannak, akik félreértettek. Nem azt írtam, hogy nem akarok testi kapcsolatot létesíteni, hanem mindössze annyit, hogy ezt csak házasság után szeretném.

Az okok pedig egyszerűek. Szimplán csak szeretném, ha egyetlen egy fiú mellett élhetném le az egész életemet. Nyilván felmerülhet, hogy két ember házasság nélkül is lehet együtt. Viszont ugye a házasság egyben egy fogadalom, hogy életük végéig együtt maradnak, és hogy hűségesek maradnak egymáshoz, és nem hagyják el egymást. Nekem erre szükségem van, hogy tudjam, tényleg komolyan gondolja, és egy életre tervez velem. És maga a tudat, hogy egy életen keresztül csak egymáséi vagyunk, és csak vele vagyok...az jó. :) Én nem akarom másnak odaadni magamat, csak a Nagy Ő-nek. És mivel én hiszek benne, hogy mindenkinek van valahol egy tökéletes párja, így ha majd megtalálom Őt, és tényleg tudom, hogy egymásnak vagyunk teremtve, akkor biztosan nem fognak neki gondot jelenteni a nézeteim. :)

Jogosan kérdezhetnének, hogy akkor miért tettem fel a kérdést, ha ennyire biztos vagyok a dolgomban. Nos azért, mert valamennyire érdekel engem is mások véleménye (Bár nyilván annyira nem, hogy bármit is megváltoztassak miattuk.), pusztán kíváncsi voltam, hogy mennyire néztek "UFÓ-nak". ^^

Hát jó, nem biztos hogy sikerült mindent jól leírnom, de most nem igazán van energiám hozzá, bocsi.

2012. dec. 18. 18:20
 13/29 A kérdező kommentje:

Jaj, és köszönöm szépen az eddigi válaszokat. :)

Mondjuk kíváncsi lennék, hogy kb. hány ember gondolkodik még hasonlóan. :)

2012. dec. 18. 18:21
 14/29 anonim ***** válasza:
62%

Hogy fogod addig kibírni?:D

Ma már az emberek nagyrésze elég későn házasodik.Ha siettet a nemi vágy,akkor könnyen beleugorhatsz egy átgondolatlan házasságba,ami az egész életedre kihathat.

Vagy mi lesz,ha kiderül,hogy a házasság után derül ki,hogy nem illetek össze az ágyban? Hogy netán túl kicsi neki,rövid ideig bírja,nincs igénye rá..ez tönkreteheti a házasságot,pocsék szexuális élettel nem tartotok ki egymás mellett.

2012. dec. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
67%

Az érett, de ugyanakkor gátlástalan, szabad, érzelmek által vezérelt szexualitás a lelki fejlettség legmagasabb szintje, just sayin'. Méghozzá azért, mert ezt a természet eme csodálatos ajándékát olyan dolgokra használják fel sokan, mint pl. prostizás, baráti szex, gruppen...stb., mindenféle érzéketlen, korcs dologra, pedig az eredeti funkciója a szerelem kifejezése, a szenvedély anyanyelve.

A másik szerintem hibás dolog az, amikor mesterségként, vagy tanulható dologként tekintenek rá, és szabványként kezelik. Pedig az igények az egyéntől függenek, mivel minden ember más és más, valamint az érzelmek is nagyban befolyásolják. Mindennél fontosabb a szexben a spontaneitás, és sokaknál ez sincs meg.

Az a valódi érzelmi fejlettség, amikor valaki szabadon tudja élvezni a szexet, a partnerével lelkileg is egyesül közben, tökéletes egészt alkotnak együtt, és az orgazmust sem egy csupán egy kellemes lüktetésnek élik meg, hanem egy élet puzzle-jének utolsó darabját jelentő csodálatos lelki fűszernek.

Ez nagyon kevés embernél valósul meg, ennek ékes bizonyítéka ez az oldal. Problémázás a farokméreten, a punci kinézetén, leragadás a technikai részleteknél ("gyorsan vagy lassan?" "baj-e, ha túl nedves vagyok?"...stb. ), szabványként akarják számokhoz kötni, hogy hány hónap együtt járás után nem korai, vagy, hogy érdemes-e házasságig várni...stb., sorolhatnám akár reggelig is.


Házasságig várni nem jelent semmi értéket, nem emeli magasabb szintre a dolgot, szimpla h*lyeség. Azzal szexeljen az ember, akit szívből szeret, és kész, problem solved. Bár ez csak egy tanács tőlem, mint átlag, halandó senkitől, mindenki azt csinál, amit akar! :)

2012. dec. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Én sem szexelek házasságig, de én vallásos vagyok.


Az, hogy nem vagy vallásos, nálam kizáró ok. Sajnálom.

2012. dec. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Helike13:Maslow piramisnak hívják.

Az ember pedig nem lélek,hanem test és lélek.Nem létezhet a kettő egymás nélkül.

Azzal a sok maszlaggal amit leírtál,pedig csak magadat nyugtatgatod,mert gyáva vagy ahhoz,hogy kezdeményezz egy lánynál.Ugyan az a kategória vagy,mint ezen az oldalon a több tucat másik nyúl Béla,kifogásokat keresel és ezt csak a sablon szövegedből tudom.

Kérdező:Biztos találhatsz,de szűz fiúra ne számíts,mert pofára fogsz esni!

22/F

2012. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Igen, majdnem az a piramis, de éppen annak az alsó foka van "újrapiramidizálva". Nem vagyok gyáva, csak értelmetlennek tartom. Motivációm már nincs (erről beszéltem korábban itt), amúgy meg aki akar tőlem valamit, az megtalál.


Tehát azt állítjátok, hogy a spirituális fejlődés legmagasabb foka a szex. Ezek szerint a nagy guruk, Krisztustól kezdve Gótámá Sziddhártáig a szexbotrányaikról voltak híresek, mi? A spirituális fejlődés része, de nem a legmagasabb foka.


Amúgy a kérdezőnek teljesen igaza van, hogy garanciákat kér a másik féltől, mielőtt odaadja magát valakinek.

2012. dec. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

odaadja magát valakinek? már ez a kifejezés is. nem áldozza fel magát vagy ilyesmi, hanem megéli azt amire teremtették, NŐvé válik!

És az teljesen igazat adok az egyik előttem szólónak, nagyjából ugyanazt írta le amit én:) Örülök hogy még többen így tekintenek a szexre

2012. dec. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
De azt a dolgot ki kell ám érdemelni, akivel összefekszik, capiche? :)
2012. dec. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!