Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S. fêlek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. fêlek hogy hülyeséget csinál amiért szakítottam vele?

Figyelt kérdés

A barátommal már harmadszor próbáltuk meg, most viszont szüleim tudta nêlkül!

Ma szakították is vele mivel agresszív volt, nézegette a telefonomat, sokszor oktalanul veszekedett velem, és mivel ő elvileg komolyan gondolta velem azt akarta hogy mondjam el otthon, emiatt lett agresszív tudtam hogy szüleim nem örülnének, első szakítás azért volt mert megcsalt a második pedig mert részegen csúnyán viselkedett velem, na és az ivás még mindig megmaradt! Gyereket akár én pedig nem mivel mindketten iskolába járunk ezétt is volt ma vita! Na és ma megmondtam hogy vége, félek tőle stb ő erre 1órát zokogott, sajnáltam nagyon mivel az én érzéseim sem változtak de lépnem kellett! Behozott autóval a városba a buszomhoz ekkor is sírt és mondta hogy nem megy haza többet, nélkülem nincs miért élnie és ezáltal félek hogy butaságot csinál! Szerintetek megtenné? És én hogy cselekedtem?


2012. dec. 13. 18:59
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
A lehető legjobb döntést hoztad. Írtál már ki kérdést, ugye? Akkor is azt tanácsoltuk, hogy szakíts. Esetleg hívd fel valamelyik haverját vagy a szüleit, hogy mit mondott, figyeljenek oda rá. Nem is olyan kemény csávó, mint amilyennek látszott.
2012. dec. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Na először milyen kemény volt, most meg kisfiú... szánalmas színjáték, ne törődj vele, hidd el túlteszi magát rajta pár kör feles után.
2012. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem is hívd fel valakijét, hogy vigyázzanak rá. Ne menj bele ilyen érzelmi zsarolásba, mert rosszul fogsz kijönni belőle. Nagyon jól tetted, hogy szakítottál.


Nekem sokat mondogatta az előző barátom, hogy én vagyok az egyetlen öröme, meg hogy nélkülem nem lenne miért élnie, sőt, egyszer még azt is találta mondani, hogy én sem találnék helyette mást. Ott is hagytam, engem ne akarjon ilyesmivel magához láncolni.


Persze azt megértem, hogy most rosszul érzed magad, én is sírtam utána sokat, mert tényleg szerettem - de szerencsére a józan eszemre hallgattam.

2012. dec. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ha már iszik valaki ott már alapból gáz van!Én is voltam ilyen helyzetben,amikor egy férfi igy viselkedik az már pszichés eset,vagy depressziós.Segitség kell neki.De ne Te legyél a megoldása!
2012. dec. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Felhívtam hazáért bár azt mondta mindjárt megy otthonról! De szeretem de tudom nem lehetek vele :(
2012. dec. 13. 19:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Már az első alkalommal,hogy megcsalt, végleg szakitani kellett volna vele.Mert szerinted,ha vki egyszer megteszi többször nem fogja?Dehogynem...kutyából nem lesz szalonna.

Nem most kellene sírni,hanem előre gondolkodni...Aki esetleg öngyilkossággal fenyegetőzik,annak csak a szája nagy...aki megtenné,az nem hangoztatja...csak lelkileg akar rád hatni,nehogy bedőlj neki.

És semmi esetre se fogadd vissza......megcsal...iszik,...csúnyán viselkedik veled???és ezek után még gyereket akar???Hár ha visszafogadod,és még szülsz is neki,akkor meg is érdemled ezt az embert,mert változni nem fog.

2012. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lesz ögyilkos. Aki komolyan gondolja az nem hangoztatja, nehogy megállítsa valaki. Ez az egyik. A másik, hogy szerintem annyira azért nem szerethet, ha így rád akart ijeszteni. Akit én szeretek, annak nem teszek ekkora terhet a vállára. És nem is csalom meg stb..
2012. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tesz neked ekkora szívességet. Fogadok, hogy nem szabadulsz meg tőle ilyen könnyen.
2012. dec. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!