Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam? Szakitottam a barátommal és az egyik osztálytársa írt egy levelet hogy hülyeséget csinált.

Figyelt kérdés

A volt barátom nincs fenn msn-en pedig mindennap fenn szokott lenni. Felhivni meg félek mert azt mondta h ne keresem

Szerintetek mit csináljak? annyira félek h csinált vmi hülyeséget vagy csak rám akarnak ijeszteni?


2010. okt. 6. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
hívd fel, ha nem akarod, h biztosra tudja h te vagy, akkor rejtett számról is akár, inkább tudd meg, h tényleg nem tett-e semmit magával.
2010. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Holdtündér ***** válasza:
100%

Na most majd jön a lepontozás, de akkor is le fogom írni a véleményem az ilyen helyzetekről.


Hát én bizony fel nem hívnám. Nem gondolom, hogy a te felelősséged, hiszen nem felelhetsz az ő életéért. Vigyázzon mindenki a magáéra ha már elért egy bizonyos kort (gondolok itt arra, hogy egy csecsemő ugye nem esik ebbe bele, rá a szülei vigyáznak).

Ez már totális lelki terror meg bűntudatkeltés. Nem a te dolgod, lezártad a kapcsolatot és kész. Ő meg fogja fel.

2010. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak az a baj h a telefonom nincs pénz és vezetékesen hivnám azt pedig kijelzi
2010. okt. 6. 21:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát,. Saját magától nem védheted meg. Egyébként kétlem hogy bármi komoly lenne.
2010. okt. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szakítottatok. Bármit csinál, már nem a te gondod.
2010. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Vuuuk ***** válasza:

írj vissza annak az osztálytársnak, hogy mégis mit csinált!

hmm? Erre nem gondoltál?

ő írt, Te válaszolj, és provokáld ki hogy kérdezzen!

vagy kérd meg valamelyik bnődet, hogy telefonálhass egyett...

felhívod beleszól, lerakod, megnyugodhatsz!

#31# és a szám és nem fogja kiírni neki a teló hogy miről, honnan hívják...

de amúgy van telefonfülke is! tudom nem trendi, de hasznos...


25/F

2010. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Figycsi...Én mondtam neked,hogy ne törődj vele,mert már semmi közöd nincs hozzá...A 2. válaszolónak igaza van...

Amúgy meg...Szerinted ha ilyeneket írnak neked,lehet benne valami igazság,vagy csak provokálni akarna...?Gondolkozz :)

Egy jó Barátnőd :D

2010. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

vivi vivi

ezt azé így csinálni:D

2010. okt. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!