Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok odáig magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok odáig magyar csajok a cigány fiúkért?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit esztek a c.gádzsókon mikor még a szaguk is büdösebb mint a 2 hete rothadó vadhúsé!

Ja bocsi de nem gyűlölöm a c.-ket!


2009. aug. 21. 01:18
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
67%
egy egyátalán nem igaz.
2009. aug. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

Ugyan már!

Miért ne lenne igaz mikor minden úton-útfélen a kapualjtól megkezdve a szórakozóhelyek legszemetszúróbb helyiségeiben ölelgetitek őket és teljesn el vagytok"nagyon sokan"olvadva tőlük!!!...

2009. aug. 27. 19:36
 33/39 anonim válasza:
52%

Igazat adok a,hogy wannak csajok kik oda vannak ertuk,

Es en lattam elo peldat ,es nem akr mijet:

- Taxis woltam ugy kb 4-ewet Egy komoly vendeglo igazgatonoje ( csalad anya nehany gyerekkel ).

Bele zugott egy rupiba ( 21-ewes " csawoba") egy ojan anya ,hogy az eletkora 40-en felul volt , penze , csaladja , sajat uzemuk volt , es a csavo a vendeglobe zenelt ( hegedult ) penze semmi ( csowes ugy igazabol ) elt egyiknaprol a masikra , a mas nyakan alberletbe.

A ferj rajott a srac egy szal gatyaban menekult az utcan mikor elkapta oket a sajat lakasukon..

Wannak kiwetelek az teny es walo de wannak nok akik nek a friss hus derekon alul kezdodik..


Igazat adok a kerdonek..:)

2009. aug. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Most az a divat, hogy "ne legyél rásszístá" a sok kis tiniribi körébe. Ezért ha nem cigó csávóval jársz, akkor kiröhögnek a barcsicsajszik ennyi .... Rohadjatok meg aki képes összejönni egy cigánnyal!
2009. dec. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

"hát NAGYON RITKÁN van egy ien kis olaszos beütése a cigyányoknak. de ez tényleg elég ritka.

am nekm nem kéne egy cigyány...D:"


Most az egy dolog,hogy olaszoknak hiszik magukat. (Egyébként onnan is kib@szták őket) pl: Myvipen is elég böngészni. "Renátó olasz csávó" és hasonló képleírások között.


Kérdésre válaszolva:

Én se tudom mi tetszik a cigókon,de ha az kell nekik hát rajta! Én nem fogok egy olyan csajjal járni,akinek volt cigó az életébe!

2010. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Ha meglátok egy magyar csajt egy cigánnyal,az már "elásta" magát nálam!
2010. jan. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

ez kész... kinek kéne cigány fiu??:D ismerek cigányokat... és nem vagyok rasszista. de tartok tőlük. nem járnék egy cigánnyal se.


am. télleg van 1-2olaszosabb féle...=D de fujj...XD

2010. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

a legelső válaszolonak:

ez hülyeség hogy a plázacicáknak kellenek a rétinégerek xd

és egyátalán nem igaz az hogy menő nem rasszistának lenni.

xD ha valaki rasszista akkor nem divatobol :D

2010. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
Én utálom a cigányokat , és soha nem tenném bele egy cigány csajba 17/F
2011. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!