Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (Lányok) nemtom ti ho vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Lányok) nemtom ti ho vagytok vele, de nekem nem non jönnek be a magyar pasik. Ink törökök, arabok pedig magyar lány vok nektek mijön be ink?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem a helyesírás jön be, te kis tinipicsha...
2011. máj. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
magyar
2011. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
tényleg nincs sok helyes magyar pasi, én inkább az ilyen nemzetközi tehát dán svéd angol amerikai francia, osztrák...:) de ha van magyar fiú aki tetszik nem fogok azért nem járni vele mert magyar..csak tényleg nincs sok helyes magyar pasi, aki meg helyes a meg beképzelt metroszexuális bu*i
2011. máj. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
xD Szerintem csak te vagy így vele.. :D A magyar pasik változatosak, az a jó bennük. :)
2011. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

jó elbaszottak vagytok! nem is tudom mit kerestek egyáltalán itt?!?!

itt magyarul beszélgetö, normális emberek vannak!

nemtom hogy vagy vele, de ha ök teccenek, akkor viszlát : )

2011. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem meg a magyar pasik igenis az európai átlag felett vannak jóval :)
2011. máj. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor húzzál el ebből az országból, ilyen egyszerű, nem fogsz hiányozni senkinek.
2011. máj. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én inkább a világos bőrű/hajú hapsikat preferálom. Mindenesetre arabokkal vigyázz, mert országonként eltérhet a kultúrájuk.
2011. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
németek <3 szőkék, aranyosak... nem rég voltam Németországba :)
2011. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ne oltogassátok már! nem baj ha nem tud írni majd megtanul..:D

am nekem is inkább az arabok,törökök jönnek be. a magyar pasik általában csúnyák.

2011. nov. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!