Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok odáig magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok odáig magyar csajok a cigány fiúkért?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit esztek a c.gádzsókon mikor még a szaguk is büdösebb mint a 2 hete rothadó vadhúsé!

Ja bocsi de nem gyűlölöm a c.-ket!


2009. aug. 21. 01:18
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
89%
Én nem vagyok oda a cigány fiúkért. Egy normális cigányt ismerek (igen, szerintem van köztük normális is, ha kevés is), de vele sem jönnék össze szívesen. Nem bírnám elviselni azt, hogy állandó bántások és gúnyolódások céltáblája legyek. Egy rokon kislány (14 éves) összejött egy cigánygyerekkel, az eredmény az lett, hogy lopott a csaj a szüleitől, és a saját ékszereit elhordta otthonról. Szóval tényleg van olyan magyar csaj, aki odáig van a cigány fiúkért, ez a lány is kijelentette, hogy ő csak cigányfiúkkal fog járni. Szóval van ilyen is, meg olyan is. Ez ellen tenni nem lehet sajnos.
2009. aug. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
51%

Én meg a tisztelt csőlátású radikalizmustol bezúgott kérdezőnek foglalnám össze hogy mi a hazaárulás ami itt folyik, az hogy kb 1000 sz*rházi rángat zsinóron 9 milliót, a hazaáruló meg az a 9 millió aki hagyja nem aki megpróbál hülyére venni egy marha nagy birkanyájat!

Hozzátéve a témához, ez a cigó csaj(ez a szó is cigány nyelvből lett átvéve) eset érdekes, tényleg oda vannak bizonyos típusú pasikért, nekem is már többen jelezték elég szókimondó formában, őrület hogy rá tudnak ezek hajtani a f*szra, de a fajtájukat azért nem hazudtolják meg, olyan műbalhét képesek lezavarni hogy az embernek pofozhatnékja támad rá, szóval tartósan kéne a halálnak cigó csaj maga mellé! Amúgy marha szép testűek is vannak köztük és jól bűvölik a "kobrát", ha értitek de nem vállalnám fel kultúrtársaságban egyiket se.

Azzal meg egyetértek, hogy a lezüllött magyar sokkal ocsmányabb is tud lenni ezeknél is!

2009. aug. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
62%
Ismerek normális cigány fiúkat, de nem tetszenek különösebben. Ők viszont valamiért túlságosan szeretnek.. nem értem.
2009. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
48%

ehh...ez hülyeség hogy az összes büdös...nem1szer volt olyan hogy legszivesebben leugrottam volna a buszról egy mellettem álló bűzlő MAGYAR emberke miatt!!

Én találkoztam olyan roma fiúval aki nagyon helyes, ápolt , egyáltalán nem büdös, tök jó stílusa van,nem lopkod....sokan szertik/kedvelik!magyarok között is igen ritka az ilyen....!!!ti meg itt magyarázzátok hogy cigányok így, cigányok úgy!!!Nem kell az összeset utálni...igenis vannak köztük rendes emberek.

Nyugodtan lehet lepontozni....tudom hogy fáj az igazság ...... :D:D

2009. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Tévedsz anyám !!!

Nem fáj az igazság mert nincs igazad!

Akárhogyis de egy cigó mindíg cigó marad "a vér nem válik vízzé"!

A másik abba nem gondoltál bele,hogy aza a büdös magyar akit te említettél épp a munkából sietett és ha letusol mielőtt felszáll a buszra akkor már nem éri el és hulla fáradt volt!????

Te meg csak állítsd a magad igazát!

De nem tudom meik :A magyar vagy a cigány küldi a csajokat "pláne a magyar magadfajta naív hü**e p****kat akik bedölnek egy cigi mosolyának és az első mosolyától hanyat vágják magukat"ki az utcára STRIHELNI????

Csak azért vigyorognak mert tudják,hogy nemsokára úgyis hanyat vág aztán mehetsz a fr***ba!!!

Hi-hi!

2009. aug. 23. 09:12
 26/39 anonim ***** válasza:
77%

ez elég rasszistául hangzott :)

én sem kedvelem a cigókat, de itt nem azzal lenne a baj hogy romák hanem a neveléssel, mert nem látnak jó példát csak kevesen, mert mit látnak? Azt hogy nem kell dolgozni menni mert jön X.-én a segély és abból lehet valahogy élni ha van 9999 gyereked és tanulni sem kell mert minek ha nem dolgozik... ennyi szerintem

2009. aug. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, szerintem szánalmas vagy...

Nem vagyok sem cigányvédő, sem rasszista, de te egy elvakult hülye vagy, rosszabb mint egypár cigány már ne is haragudj. Elolvasva a kommentjeidet eléggé elmentek neked otthonról. Ezer bocs, biztos nem te tehetsz róla, ilyennek születtél...

2009. aug. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%

nem jönnek be a cigány pasik.

16L

2009. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
61%
Na jó most ide kell írnom! Nekem volt cigány pasim! Bár nem tudtam, hogy mivel renkívül ápolt volt semmi amit írtatok nem állta meg a helyét, egyszóval nem látszott rajta! És rendkívül szép fiú volt! A f@rka sem volt retkes, nem volt büdös sem! Több mint egy évig voltam vele,sőt még a szüzességét is én vettem el! Na akkor most lehet rám fújni, mert én b@sztam cigánnyal! De tudjátok mit? Élveztem! Bár azt nem mondom, ogy odalennék értük, ez az egy ilyen volt!
2009. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Undorodom a cigány pasiktól..
2009. aug. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!