Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én unom már, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én unom már, hogy minden pasi r*hadtul egyforma?

Figyelt kérdés

Már elnézést a kivételektől:) De ma is megyek az utcán szembejön 4 fiú.Mindegyik szőrmés-kapucnis kabátot,s*gg alá tolt,de szoros farmert,lógós,szintén kapucnis pólót és magasszárú cipőt/bakancsot viselt.A hajuk persze telenyomva zselével.És egyszerűen r*hadtul ugyanúgy nézett ki az összes..de a suliban is rengeteg ilyen fiú van.És ami külön gáz,hogy a legtöbbjük tök vékony,már a lányok is izmosabbak náluk:S A villamoson is szinte csak ilyen srácok voltak.Bár mondjuk láttam egyet,aki sima fekete gatyát,bőrdzsekit viselt,nem zselézte szét a haját ő nagyon férfias volt és vonzó ezek közt a bájgúnárok közt,pedig velük egykorúnak látszott.Szóval más lányokat nem is idegesít ez? 17/L

ismerkedős privát üziket NEM kérek:)


2012. nov. 29. 21:22
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Pedig azért van egypár:)
2012. nov. 29. 21:38
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
És hol lehet megtalálni őket? :D
2012. nov. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%
a barátzónában
2012. nov. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Én sportról ismerek párat.
2012. nov. 29. 21:41
 15/25 anonim ***** válasza:

Hát, a sport nem az én világom, hogy finomabban fogalmazzunk :)

A barátzóna tényleg nagyon rossz, főleg ha az ember fülig beleszeretett a haverjába

2012. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Én csak röhögök a sok díszb.zin. :D A barátnőim jó része erre bukik, hát nem tudom... A 4 éves unokaöcsém férfiasabb, mint ezek a cicafiúk. :D

De nekem nem számít, a barátom nem ilyen hülye kis búza :D A többiek meg csináljanak amit akarnak :D

2012. nov. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Én tuti nem hasonlítok egyikhez sem!

Kérdező, ne általánosíts, nem csak a Te látószögedben élő pasik élnek a világon!

37F.

2012. nov. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Már leírtm párszor de BOCSÁNAT!:)
2012. nov. 29. 21:47
 19/25 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy másmilyen fiúk is vannak, de ha az ember 10 fiúból 7-et ilyen bájgúnárnak lát, akkor szokása, hogy általánosítson. Ez emberi jellemző
2012. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
miért a mai tini lányok nem egyformák? tini,csicsa,pláza hü*e ribi mindegyik.. váltáskás,festett hajú,körmű kikent kifent agyon vakolt agyatlan pi*a egytől egyik.. mellesleg ezeknek jönnek be a bu*i gyerekek akikről beszélsz.. DE mindig vannak kivételek,és ez a lényeg.. az,h most ez a divat,és az agyatlan tinik ezt követik egy dolog! Senkinek nem kötelező beállni a birka sorba..
2012. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!