Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én unom már, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én unom már, hogy minden pasi r*hadtul egyforma?

Figyelt kérdés

Már elnézést a kivételektől:) De ma is megyek az utcán szembejön 4 fiú.Mindegyik szőrmés-kapucnis kabátot,s*gg alá tolt,de szoros farmert,lógós,szintén kapucnis pólót és magasszárú cipőt/bakancsot viselt.A hajuk persze telenyomva zselével.És egyszerűen r*hadtul ugyanúgy nézett ki az összes..de a suliban is rengeteg ilyen fiú van.És ami külön gáz,hogy a legtöbbjük tök vékony,már a lányok is izmosabbak náluk:S A villamoson is szinte csak ilyen srácok voltak.Bár mondjuk láttam egyet,aki sima fekete gatyát,bőrdzsekit viselt,nem zselézte szét a haját ő nagyon férfias volt és vonzó ezek közt a bájgúnárok közt,pedig velük egykorúnak látszott.Szóval más lányokat nem is idegesít ez? 17/L

ismerkedős privát üziket NEM kérek:)


2012. nov. 29. 21:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
nem kell mindet kipróbálni
2012. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
84%
Amire kereslet van arra van kínálat.
2012. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 ASOT ***** válasza:
65%
1-esnél a válasz :)
2012. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
én állandóan fekete farmert, fekete pulcsit, fekete pólót, fekete bőr kabátot, és világos barna cipőt hordok, hajam rövid, és nem zselézem. most örülhetsz, van egy kivétel :D
2012. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mégegyszer bocsánat,hogy általánosítottam:)
2012. nov. 29. 21:25
 6/25 ASOT ***** válasza:
38%
2012. nov. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Régen, mikor középsulis voltam, nálunk is tele volt a gimi, ilyen kikent-kifent, zselézett, festett hajú, segg alá tolt gatyájú, műmájer plázamacsókkal. Az ilyenekkel nem is érdemes összeállni, a plázacicákra hajtanak és arra, minél több csajt ágyba vigyenek. Az a baj, a komolyabb fiúk, akik nem csak lefeküdni akarnak a lányokkal, inkább az idősebb korosztályba tartoznak, 20 fölött. Persze 20 fölött is akadnak ilyen plázaászok, akik szintén minél több csajt akarnak lefektetni. Sajnos.
2012. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem igen is vannak helyes srácok :) akik nem így öltözködnek..én elég sokat ismerek a környezetemben
2012. nov. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

" Az a baj, a komolyabb fiúk, akik nem csak lefeküdni akarnak a lányokkal, inkább az idősebb korosztályba tartoznak, 20 fölött."


Az a baj, hogy a 20 alatti ilyen fiúkat rohadtul nem veszitek emberszámba.

2012. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%
20 alatti fiúval, aki komoly kapcsolatot akar, még nem nagyon találkoztam.
2012. nov. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!