Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan válogatósak a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan válogatósak a lányok?

Figyelt kérdés

Annyiszor volt már olyan, hogy tök közel kerültem valakihez, de valami határeset dolog miatt mégsem folytattuk az ismerkedést, aztán az lett a vége, hogy megszakította velem a kapcsolatot. Két kezemen nem tudnám összeszámolni hány ilyen eset volt már.


Ráadásul ha ezek a lányok nem szakították volna meg velem a kapcsolatot, tök jó barátok lehetnének és még akkor is sokkal boldogabb életem lenne, ha sosem lehetne közöttünk több.


Ez így életszerű? Vagy velem van valami hatalmas nagy baj? Kezdek aggódni és nem túl pozitív érzés az egész. Amúgy legutóbbi lány is azt mondta, hogy negatív a kisugárzásom...


2012. nov. 26. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem ilyesmi nem történik, úgyhogy gondolom, hogy a baj veled van.
2012. nov. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nagyon görcsösen akarok egy kapcsolatot és elijeszti a lányokat.


Az eredmény az, hogy egyre jobban egyedül vagyok.

2012. nov. 26. 22:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Köztudott, hogy a nők csak az alfákra buknak. Nincs veled semmi baj, az a baj, hogy a nők emancipálódtak, így megtehetik, hogy kényeskednek, és csak alfákkal állnak le. Vannak olyan (keleti) kultúrák, ahol a nők nem emancipálódtak, ott nincs ilyen probléma, azért is nem engedik, hogy emancipálódjanak, mert tudják, hogy akkor ez lesz.


Ez a kedvenc írásom a témában, a 3-4. bekezdésben van a lényeg, de érdemes az egészet elolvasni: [link]

2012. nov. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem sem történit ilyen gyakran. Amikor görcsös voltam, akkor így jártam. De után fordult a kocka. Én eléggé pozitív fazon vagyok.
2012. nov. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!