Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai csajoknak átlagba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknak átlagba milyen az ideális srác? Milyen tulajdonságai legyenek?

Figyelt kérdés
Lehet fura a kérdés, de azért teszem fel mert én nem igazodok ki a mai csajokon,viselkedésükön és a gondolkodásukon. 18 / f

2012. nov. 26. 18:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
A többieknek meg köszi a választ! *
2012. nov. 26. 20:15
 12/17 anonim ***** válasza:
Nocsak, a kérdezőben feltámadt az irigység. :) Ilyen gondolkodásmóddal nem csoda, hogy sosem volt barátnőd.
2012. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Legyél Ditto!
2012. nov. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Remélem nem haragszol, de ki kell hogy ábrándítsalak voltak barátnőim nem is egy és ők valóban gyönyörű szépek voltak.
2012. nov. 26. 21:21
 15/17 anonim ***** válasza:

"Kedves hetes válaszoló, ha így gondolkodsz, nem tudom elképzelni, hogy neked egyáltalán volt már barátnőd... :)



Ami azt illeti írhatnék ide akármit. Akár azt is, hogy 1000 nőm volt már és multimilliomos vagyok, de inkább maradok a témánál.


[link]


[link]

2012. nov. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ne legyen csalfa!!! megbízható palit nagyon nehéz találni. fontos hogy ez meglegyen, legyen velem kedves, törődjön magával. nem kell, hogy gazdag legyen, de azért néhanapján meghívhat fagyizni :)
2012. nov. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát nekem az a legfontosabb hogy tudjak vele beszélgetni meg viccelődni. Mert akkor olyan jól érzem magam és az mindenkinek jó :) szeretem ha okos. Ha kérdezek valamit elmondja amit tud és segít akármennyire is fáradt vagy elege van. Ezt nagyon nagyon becsülöm. meg ilyen apróságokat tudnék mondani. Csak hogy mindezt megelőzi az hogy hogy nézel ki. Sajnos ez igaz. Nekem már mindenféle kinézetű srác tetszett alapvetően azért mert nagyon bírom a fiúkat. 100x értelmesebbek mint egy két lány. Na szóval az az igazság Ifju Padavan hogy a külső megfog a belső megtart és tényleg ez van. Ha nem tetszel egy lánynak erre gondolj. De a lányok szeretik ha küzdenek értük de csak azokat akiknek amugy is odaadnák magukat.
2012. dec. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!