Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai csajoknak átlagba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknak átlagba milyen az ideális srác? Milyen tulajdonságai legyenek?

Figyelt kérdés
Lehet fura a kérdés, de azért teszem fel mert én nem igazodok ki a mai csajokon,viselkedésükön és a gondolkodásukon. 18 / f

2012. nov. 26. 18:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
csak három dolog kell hozzá: pénz,pénz,pénz:)
2012. nov. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
igen ez igaz sajnos gondolom te is kan vagy azért ez nagyon gáz hogy ilyen buta a legtöbb gondolkodása :D
2012. nov. 26. 19:02
 3/17 anonim ***** válasza:
ja, az.
2012. nov. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
pénz & sárm
2012. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
Nekem fontos a belső, hogy megbízható legyen, jól érezzem magamat vele. Szerintem aki azt mondja, hogy a pénz sokat számít, az hülye.. Egy embert nem az határozza meg hogy mennyi pénze van. Sokkal fontosabbak azok a dolgok amiket nem lehet megvásárolni. 16L
2012. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, hogy a csajoknak pénz kell, ezt csak a töketlen lúzerek hajtogatják. Érdekes, én nagyon csóró vagyok, sőt még ocsmány is, mégis tudok barátnőt szerezni, mégpedig szépeket... Minden csak stílus és jellem kérdése.
2012. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

"Hülyeség, hogy a csajoknak pénz kell, ezt csak a töketlen lúzerek hajtogatják. Érdekes, én nagyon csóró vagyok, sőt még ocsmány is, mégis tudok barátnőt szerezni, mégpedig szépeket... Minden csak stílus és jellem kérdése."



Ha így jellemzed magadat, eltudom képzelni a barátnődet:)


Ha nincs pénzed és ocsmány is vagy nem hiszem olyan szép barátnőket szednél össze, mivel a kinézet az első kiinduló pont szerintem.

És lehet hogy egy 14-18 éves lánynak még nem feltétlenül a pénz számít, hanem a kinézet és az állvagányság, de mikor ott lesz idővel a probléma hogy saját ház kellene saját kocsi, rögtön előjön az aranyásó ösztön. (De persze ez nem a nők 100%-ára igaz)


Összegezve annyit mondanék hogy aki néz is ki valahogyan (nő) és tudja is magáról, az nem egy (jómunkásembert) fog magának keresni hanem olyat, aki mellet nem kell tartania attól hogy (éhenhal:)(....bMW X5, szoli, varánuszbőr csizma, ilyen-olyan retikül, velness....


egy példa:)))))

[link]

2012. nov. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nagyon sokféle bejön nekik. A kopasz izmos sportolótól az öltönyös karrieristán át a könyvtárban papírzabáló IQ-harcos diplomaman életfilozófuson át a kisfiús égnekálló hajú cicafiúkig elég széles a skála. Igazából nem tudhatod, hogy melyik az amelyik passzol az elvárásaihoz, szexuális vágyaihoz. Ezek mind sikeresek szoktak lenni a nők körében. Igazából az igényesség, határozottság az alap ami kell nekik, plussz valamelyik ezek közül.
2012. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kedves hetes válaszoló, ha így gondolkodsz, nem tudom elképzelni, hogy neked egyáltalán volt már barátnőd... :)
2012. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Ezt annak írom aki írta hogy csóró meg ocsmány őőő lehet hogy csak számodra! gyönyörű szép az a lány vagy lányok.. :D

Én nem vagyok se ocsmány ,se csóró és átlagos sem, sőt még lúzer sem viszont még is azt tapasztalom hogy igen is a lányok többségének a pénz, drága autó és a nagy ház kell. 16 éves korban persze még nem tartasz igényt erre, de majd később fogsz... A

2012. nov. 26. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!