Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek aranyosabb, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek aranyosabb, és kevésbé ijesztő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy problémám amivel én nem tudok mit kezdeni, ezért kérek itt segítséget. Kinézetemmel vannak bajaim, mondjuk úgy hogy kicsit ijesztően nézek ki és ez ellen akarok tenni... Sokszor van az hogy az emberek első ránézésre ijesztőnek találnak és nehezen lehet így megismerni bárkit is. Ezért szeretnék tanácsokat kérni hogy mit lehetne ellene tenni, mert már nagyon szeretném ha az emberek nem akarnának elkerülni. Ha bármi kis apróságot tudtok mondani amivel kicsit is el lehet rejteni az ijesztő kinézetem akkor légyszíves írjátok meg. Képet nem merek sajnos mellékelni, de ha szükséges akkor majd nagyjából leírom hogy nézek ki... (15/F)


2012. nov. 26. 05:53
1 2
 11/11 anonim válasza:
Hát elrejteni szerintem legegyszerűbben egy papírzacskóval lehet.
2013. febr. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!