Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek aranyosabb, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetek aranyosabb, és kevésbé ijesztő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy problémám amivel én nem tudok mit kezdeni, ezért kérek itt segítséget. Kinézetemmel vannak bajaim, mondjuk úgy hogy kicsit ijesztően nézek ki és ez ellen akarok tenni... Sokszor van az hogy az emberek első ránézésre ijesztőnek találnak és nehezen lehet így megismerni bárkit is. Ezért szeretnék tanácsokat kérni hogy mit lehetne ellene tenni, mert már nagyon szeretném ha az emberek nem akarnának elkerülni. Ha bármi kis apróságot tudtok mondani amivel kicsit is el lehet rejteni az ijesztő kinézetem akkor légyszíves írjátok meg. Képet nem merek sajnos mellékelni, de ha szükséges akkor majd nagyjából leírom hogy nézek ki... (15/F)


2012. nov. 26. 05:53
1 2
 1/11 lila nyuszi ***** válasza:

Írd le, vagy küldj priviben.


21/l

2012. nov. 26. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elég nehéz úgy mondani, hogy nem tudjuk, MIT tartasz magadon rémisztőnek.

Első körben próbálok ötletelni, hogy mi lehet az, aztán vagy igazam van, vagy nem. Tehát:

- ha nagyon rövid a hajad, akkor próbálj meg kicsit hosszabbat növeszteni. Nekem személy szerint tetszik, ha egy férfinak kicsit hosszabb a haja (nem nőiesen hosszú!), nagyon szép fejformát tud csinálni. Ilyesmire gondolok: [link]

- ha viszont jelenleg nagyon hosszú, úgymond rendezetlen a hajad, talán akkor is érdemes megfontolni, hogy ilyesmit vágass belőle (jó tudom, nekem ez tetszik, nem biztos, hogy másnak is, de na :))

- nem kell agyonkozmetikáztatnod magad, mint egy nőnek, viszont azért néha érdemes elmenni, hogy rendbe tegye az arcodat. Ne legyél pattanásos, zsíros bőrű, és a szemöldököd is legyen kiszedett, rendezett (Még egyszer mondom, nem nőiesen, hanem férfiasan, de nekik is számít, az ápoltság!!!)

- ha súlyfelesleggel küzdesz, akkor kezdj el sportolni. Nem kell Schwarzeneggernek lenni, én legalábbis nem szeretem a kigyúrt férfiakat annyira, viszont egy egészséges, átlagos vagy kicsit(!) vékony testalkat az nagyon mutatós tud lenni

- gondold át, hogy rendben van-e az öltözködésed. Rengeteget számít, akárki akármit mond. Legyen a ruhád rendezett, igényes. Ne a feneked alatt lógjon a nadrágod, és ne látszódjon ki az alsód. A lábszáron elvékonyított fazon maximum a kisfiúsan vékonyakon elfogadható (jól nekik sem áll), mindenki másnak szó szerint borzalmas. Ne aggasd tele magad piercingekkel, tetoválásokkal, nem kell nyakörvet hordani, meg egyéb, jelenleg divatos kütyüket.

- ha már itt tartunk: a lezselézett, vagy sapka alól tépetten lenyalt haj számomra visszataszító, de persze lehet, hogy ezzel egyedül vagyok. De mostanában tömegesen látom az ilyen "egyéniségeket", egyesítenek mindent, ami külön-külön is szörnyű. Na, én tőlük megijedek.

- legyél mosolygós! Ne világfájdalmas vagy dúvad képpel vonulj az utcán, hanem legyél a normális mértékig kedélyes, életvidám. Legyenek céljaid, próbálj meg - szintén normális mértékű, és nem túlzott! - önbizalmat meríteni, legyél nyitott a világra.


Ha mindez megvan (és pl. a vékony testalkat ha nincs is meg), nem tudom elképzelni, hogy miért lennél rémisztő. :)

2012. nov. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne hallgass a 7.05 ösre. Mert amiket leírt, azt ő csak egy neki helyes arcú pasin képes tolerálni. Ha te nem jössz be neki vagy a legtöbb lánynak arcilag, akkor lehetsz te akármilyen hajú, akármilyen fitt vagy jól öltözött, akkor is mindig kerülni fognak az arcod miatt. Ez tény. Csak a plasztikai sebész segíthet ha olyan a gondod.
2012. nov. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, hogy mégis inkább hallgass a 2. hozzászólóra, bár arra figyelj, hogy semmi sem garantálja a sikert (én is sokat változtam azért, hogy menjen a csajozás, és ennek ellenére sem sikerült), de ha már próbálkozol ott van az a tény, hogy legalább megtetted ami tőled telik.
2012. nov. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Húzz zacskót a fejedre és akkor nem fognak megijedni! :D
2012. nov. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

3., te normális vagy!?!?!?


Tanácsot kért a kérdező, de támpontot nem adott. Én PRÓBÁLTAM a legjobb tudásom szerint segíteni, hátha hasznos neki valami.

Végiggondoltam és megfogalmaztam a válaszomat, nem csak odavetettem valamit, mint te!

Nem értem, hogy jössz ahhoz, hogy leszólj, kicsit hasznosabbak szerintem a tippjeim, mint a tied. "Plasztikai sebész" - egy nagy frászt!!

Nem is tudod te sem (meg senki), hogy mi a kérdező baja magával, miért feltételezed rögtön, hogy valami szörnyszülött!?

2012. nov. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A 2. kommentelő-nek köszönöm az ötleteit, hiszen mindent leírt amit csak tudott, lehet hogy vannak olyanok amik csak az ő ízlésén múlik, de akkor is adott egy pár hasznos tanácsot. A többieknek is köszönöm de a zacskót nem szeretem hordani :) Pár dolog meg is van amit felsorolt a 2. kommentelő, de akkor is jópárszor mondják hogy néha elég ijesztő vagyok, és hát nem vagyok egy kicsit sem aranyos... Ezen szeretnék kicsit változtatni. Már próbálkoztam jópár dologgal, sok hajstílust kipróbáltam, de sajnos nem találtam olyant ami tetszik... Eléggé lelapuló hajam van és egy kicsit göndörödik is, ezért nem nagyon vagyok vele megelégedve... A nagyon rövid hajat nem szeretem... Az öltözködésemmel sincs gond mert nincs kint az alsógatyám, sapkát sem szoktam hordani. Már nem tudom mit kezdhetnál.
2012. nov. 26. 17:07
 8/11 A kérdező kommentje:
A testalkatom is az átlagosnál kicsit vékonyabb tehát nincs azzal sem baj... De akkor is, nem tudom sajnos mi lehet a baj...
2012. nov. 26. 17:08
 9/11 A kérdező kommentje:
Leírok magamról pár tulajdonságot: Zöld színű szemem van, fekete se nem hosszú se nem túl rövid hajam. Az ajkaim kicsit teltek, orrom kissé nagy. Arcomon nagyon halványan szeplők találhatók és pár kisebb anyajegy. Szemöldököm kissé vastag de ez pont jó így. Átlagosan mindig farmerben járok, és nem ilyen divatruhákat veszek fel(kint az alsógatyám stb.) hanem a saját stílusom szerint... Van hogy kockás inget veszek fel a pólóra, amik egy kicsit eltakarják a vékonyságomat. Igyekszem divatosan öltözködni de tartom a határt a divathajhász és az divatos ember között.
2012. nov. 26. 17:13
 10/11 anonim ***** válasza:
Lila nyuszi! Hogy te mekkora egy pedofil vagy!
2012. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!