Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől "lett" ilyen eza mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől "lett" ilyen eza mai "fiatalság"?

Figyelt kérdés

Itt olvasgatom, hogy 13-14-15 évesek egymással már megy a szex, meghogy belenyúl a gatyájába, megfogdossa..stb. És olyanokat kérdezgetnek hogy, elsehiszem. "Hogykell ezt hogykell azt, meghogy ma lefekszem a barátommal, mit kell csinálnom..." Én se vagyok "öreg" 21 éves, de az én "időmben" tanították az iskolába ezeket a dolgokat. Napersze nem azt, hogy egyből ba***ák meg egymást (bocs, a kifejezésért)... De mégis, volt egy alap dolog... A másik, meghogy itt azt mondja, hogy ő 100% hetero, de ki**alta a legjobb barátnőjét, meg smároltak, és mennyire jó volt, de nem szereti a lányokat... Olvasgatom ezeket a kérdéseket, és csak nézek mint a moziban, hogy Csak Én maradtam ki ezekből, vagy nem tudom, de régen nem emlékszem ilyen dolgokra mikor 14-15 éves voltam... Vagy most eza "divat" mert sok lány csak "divatból" lezbi. Meg sok "ismerősöm" alig, hogy megismer egy fiút/lányt ilyen 2-3 randi után lefekszenek, és 2 hétig megy az "imádom, életem szerelme" utána meg úgy gyűlölik egymást, hogy az kész...

A mai "fiataloknak" ez kell? Vagy honnan jönnek ezek a dolgok, és hogy kezdődött el ezaz egész?


2009. aug. 16. 13:30
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
hát nagy kár h én ezekből kimaradtam :D
2012. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Ez csak rosszabb lesz. Ne is lepődjünk meg...

19/F

2012. aug. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
De am ezek tök jó érzések, minek vagytok így felháborodva? :O
2012. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok de a "normális" kategóriába tartozom. És suliban minden nap látom a saját szemeimmel, hogy az én osztályomtól kezdődik lefelé a kurv*lás. És rohadtul idegesít. Hidd el, jobban mint Téged, kedves kérdező, mert nem kell ezekkel az agycsökevényekkel lenned évekig termekbe zárva.
2012. aug. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Nos nem olvastam el minden hsz-t. De a nagy része b*romság amit leírtok. Én nem züllöttem el, meg semmi. Anyám és apám is dolgoznak/tak 8-12 órát, mégis kaptam jó neveltetést, szeretem az animéket, még se vagyok beteg állat. Kicsit megismernétek az animét rájönnétek, hogy nem csak az oka tömegszennyek vannak amiket tv-ben adnak, hanem vannak elég komoly, és szórakoztató animék is. És sok normálisember van animés körökben, nem kéne általánosítani. Elhiszitek, hogy aki bedrogozva, diszkózik minden hétvégén, azok pont nem az animések lesznek. Biztos vannak, de nem kell mindennek erre fogni. Meg hogy sok a munka a szülőnek, istenem attól még lehet nevelni a gyereket. Az más kérdés, hogy valaki meg hazamegy fáradtan, és leszarja a gyereket. Jó fáradt, megértem, de akkor is. Szóval attól, hogy ti nem néztek animét még ne fikázzátok. Ugyan úgy lehet h*/lye a gyerek a sok akció filmtől amiben halálra lövik az embereket. Meg a sok romantikus szutyoktól, amikbe d*gnak jobbra balra. Abból is van 1 pár.
2012. aug. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!