Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan emelkedjek felül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan emelkedjek felül a dolgon? Tiszta ideg vagyok!

Figyelt kérdés

Most tudtam meg hogy az exem a minap azt taglalta, hogy én tipikus hisztis p*csa voltam, ill. hogy csak 1x engedtem análisan..

Már lassan egy éve szakítottunk, én nem értem hogy 26 éves embernek miért kell óvodás módon viselkednie?

Sajnos engem szokott érdekelni hogy ki mit gondol rólam..

Pedig azóta boldog párkapcsolatban élek, tényleg olyan boldog vagyok mint még soha, de akkor is ez most szörnyen rosszul esett. Én is el tudnám hordani minden sz*rnak, de nem teszem...


2012. nov. 12. 19:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bármit állíthat, te meg bármit letagadhatsz. Örülj, hogy csak erről van szó.
2012. nov. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
9%
talán nem kéne kémkedni utána akkor nem tudnál meg róla semmit te szánalmas szerencsétlen.
2012. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
60%
Bosszúból az újnak sokszor engedd análisan.
2012. nov. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Marhára boldog vagy, ha érdekel mit mond az exed. Gratulálok! Fel ne szállj a boldogságtól...bár elnézve az írásod, sose fogsz.


Számodra többet ér az ex, meg te magad, mint a jelenlegi kapcsolatod.

2012. nov. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Tényleg nem érdekel, ebben teljesen biztos vagyok.



Ugyan még magadnak is hazudsz.. Ha nem érdekelne akkor nem írtál volna ki erről kérdést.


Ismered a mondást? "Minden csoda 3 napig tart"

Hiába élsz kisvárosban, csak akkor csámcsognak a dolgon ha te magad is csámcsogsz rajta. Ki nem szarja le, hogy mit mond az ex?? Mondjon amit akar.. Ha téged sík ideggé tesz, akkor még mindig nem vagy közömbös az exed iránt, akkor valami nálad sem stimmel.

2012. nov. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Akik normálisan, emberi módon válaszoltak, azoknak köszönöm!:) Tegnap tényleg elég rosszul esett a dolog, de most már hidegen hagy:)

A néhány gyíkot meg válaszra sem méltatom, így gyakorolva azt, hogy lesz*rjam az lesz*arni való emberkéket..:)

2012. nov. 13. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!