Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan emelkedjek felül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan emelkedjek felül a dolgon? Tiszta ideg vagyok!

Figyelt kérdés

Most tudtam meg hogy az exem a minap azt taglalta, hogy én tipikus hisztis p*csa voltam, ill. hogy csak 1x engedtem análisan..

Már lassan egy éve szakítottunk, én nem értem hogy 26 éves embernek miért kell óvodás módon viselkednie?

Sajnos engem szokott érdekelni hogy ki mit gondol rólam..

Pedig azóta boldog párkapcsolatban élek, tényleg olyan boldog vagyok mint még soha, de akkor is ez most szörnyen rosszul esett. Én is el tudnám hordani minden sz*rnak, de nem teszem...


2012. nov. 12. 19:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha boldog párkapcsolatban élsz, akkor miért foglalkozol azzal, hogy az exed mit hiányolt anno, vagy mit panaszol el rólad másoknak? A helyedben nagy ívben tojnék rá, főleg, hogy okkal nem vagytok már együtt, ezzel csak azt bizonyítja be másoknak is, hogy mekkora egy idióta hogy 1 év után még mindig veled foglalkozik, ócsárol. Szerintem ne foglalkozz vele, majd megunja. Egyetlen célja van, hogy újra felhívja a figyelmed magára, vagy így, vagy úgy.


22/N

2012. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Minek foglalkozol vele....
2012. nov. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl kell tedd magad lassan. Ha mégsem megy, akkor megpróbálkozhatsz értelmes felnőtt ember módjára beszélni az exeddel.
2012. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
"Figyel Pisti, tudod hogy miert csak egyszer engedtem? Mert a te teljesitmenyednel meg az is nagyobb elvezet volt, amikor a nagydolgomat vegeztem"
2012. nov. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy nem kéne törődnöm vele, csak ez egy kisváros, terjednek a dolgok, és egyszerűen rosszul esik hogy most mindenki felé az terjed, hogy én milyen hülye p*csa vagyok...Egyszerűen zavar..
2012. nov. 12. 19:26
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem értelek téged. Több mint 1 éve mással élsz, állítólag boldog vagy. Akkor miért érdekel hogy mit mond az ex? Tojd le magasról. Nevess egy jót, vagy tartsd szánalmasnak, de ne foglalkozz vele..
2012. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nem élek több mint egy éve mással, valamit félreértettél, de a történet szempontjából lényegtelen. Igazatok van, ez csak őt minősíti. Inkább szánom szegénykét..
2012. nov. 12. 19:30
 8/16 anonim ***** válasza:
nekem elég(tétel) lenne, h aki utána jött az életembe, azzal sokkal boldogabb vagyok, mint amilyen vele valaha is voltam...
2012. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem ítélkezni akarok, csak kérdezni. Nem érdekel még téged?

Általában annak a szavára adunk, aki még számít nekünk.

Ha ez így van, nem tudsz mit tenni, majd túl lépsz rajta és el sem hinnéd mennyire hidegen fog hagyni minden, amit mond.


Ha nem így van, akkor meg gyakorold ezt, hogy nem érdekel más véleménye, mert különben olyan dolgokon fogod emészteni magad, aminek semmi értelme.

Annyi gondunk, bajunk van életünk során, nyilván akad neked is, ne keress még többet!

2012. nov. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Tényleg nem érdekel, ebben teljesen biztos vagyok.

Inkább valóban azt kell gyakorolnom, hogy ne érdekeljen ki mit mond.

2012. nov. 12. 19:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!