Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ciki a széles csípő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ciki a széles csípő?

Figyelt kérdés

Annyira idegesítő már de komolyan :D

Minden oldalon pl: Femina,nőklapja stb... azt lehet olvasni hogy "Mit tegyünk ha széles a csípőnk"

De tényleg szinte mindenhol ezt olvasom.

Most akkor gáz vagyok mert széles a csípőm?

Az baj ha én szeretem?

Aránylag vékony a derekam mármint a csípőmhöz képest,a csípőm pedig széles.

Nektek mi a véleményetek erről?


2012. nov. 10. 10:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Hogy hogyan értem a célzott fogyást? Szerintem spinningelés deréktől lefele jobban leszedi a tömegedet mint deréktól felfelé. Valamelyest mindehol esik visszább, de az alsó részeget jobban szedi szét, mint testzsírban, mint izomban egyaránt. Én ezt tapasztaltam. Van pl. kézi hajtású pedálgép is, ami célzottan azoknak van, akik felső testre akarnak száljásodni. Az izolációs gépek kimondottan célzott szálkásításra valók.
2012. nov. 11. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
2012. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
Mit tegyünk? Örüljünk, legyünk büszkék! A széles csípő nőies! Ne higyj a hülye női lapoknak, a reklámoknak, mind hülyítés, a keskeny csípő nem az igazi!
2014. márc. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Nekem is széles a csípőm, de én nagyon szeretem. Magas vagyok, vékony, lapos has és szerintem az nem állna jól nekem ha nem volna széles csípőm. Ne parázz! :))
2015. jan. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
44%

Körte alkatú / nagyseggű lányok! Nyugodtan írjatok, ha önbizalom-erősítésre van szükségetek! :)

Nekem is a nagy fenék - karcsúbb derék párosítás jön be, mint minden egészséges férfiembernek - annak is, aki nem vallja be!

2015. okt. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 ¡Converse! 182 válasza:
Szerintem szép, nekem pont ilyen az ideálom :D
2015. dec. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Akik ide írtak férfiak, fiúk, azok szerintem nem az igazi széles csípőre gondolnak. CSak ami a modell csajoknak van, kicsikét szélesebb a derekuknál, de csak egész kicsit, nem extrém, eltúlzott mértékben. Amikor már egy nagy tank az alsó fele valakinek, az már nekik se jön be.
2016. júl. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!