Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ciki a széles csípő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ciki a széles csípő?

Figyelt kérdés

Annyira idegesítő már de komolyan :D

Minden oldalon pl: Femina,nőklapja stb... azt lehet olvasni hogy "Mit tegyünk ha széles a csípőnk"

De tényleg szinte mindenhol ezt olvasom.

Most akkor gáz vagyok mert széles a csípőm?

Az baj ha én szeretem?

Aránylag vékony a derekam mármint a csípőmhöz képest,a csípőm pedig széles.

Nektek mi a véleményetek erről?


2012. nov. 10. 10:48
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

[link]


....

10. legcsúnyább "széles csípő"

Bocs hogy itt vergődök :D de annyira nagyon zavar már...

Rtl reggeli múlthét:


"Hogy keskenyítsük optikailag a csípőnket"

fúúúú....

nem értem.

2012. nov. 10. 11:03
 12/37 anonim ***** válasza:
77%

A széles csípő a nőiesség netovábbja. Ha egy nőnek széles a csípője, az sokkal erotikusabb kisugárzást nyújt, mintha nagy lenne a melle. A párom is mindig irigykedett a jó széles csípőjű, nagy, kerek seggű lányokra, pedig jó alakja van, de neki kicsit keskenyebb a csípője.


Ne foglalkozz a barmokkal, ha a vogue azt hozná le, hogy a bajusz a divat a nőknél, nem sokára mindegyik elkezdené borotválni a bajuszportáját, hogy nőjön. A női magazinok is szánalmasak: nemhogy azzal foglalkoznának, hogy letörjék ezeket a sztereotípiákat, és megmutatnák, hogy ennek örülni kell. Hagyjuk már...

2012. nov. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
88%

Mert, ha a női magazinok arról írnának, hogy: "Mit tegyünk, ha felszínes pics@k vagyunk?" (ne vedd magadra), akkor senki nem venné meg őket.

Abból élnek, hogy szorongásokat keltenek a nőkben, a következő számban pedig szállítják a megoldást.

Ha magadnak tetszel így, az jó, ha a pasiknak is a környezetedben az még jobb, ha a pics@magazinok íróinak meg nem, azt meg ki nem sz@rja le?

2012. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
89%

Szegény lányok, nem lehet könnyű úgy felnőni, hogy az agymosó média mindenhonnan ordítja rátok, hogy aki nem csontsovány, az inkább haljon meg. Gyász.


A vékony derék + széles csípő a legszexibb kombináció, legyél hálás érte a genetikának!

2012. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:

Mellesleg a linkelt cikk arról szól, hogy az agyonsztárolt nők sem tökéletesek.

A görbe lábujjon (micsoda katasztrófa) mondjuk felnevettem, de szerencsére azt már nem vetették a szemére, hogy a pukija sem virágillatú.

2012. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:

de mégis a széles csípőjét rondázták le...

és ez a krva irritáló.

Én szeretem az alakom de ha mindenhonnan azt kapom hogy ronda,meg széles csípő nagy segg...akkor az egy idő után rohadt irritáló..

:)Ö

2012. nov. 10. 11:19
 17/37 anonim ***** válasza:

Akkor ne olvasd!

IRL is azt kapod, hogy nagyseggű vagy, vagy csak a weboldalak mondják, amikre Te kattintasz rá?

2012. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 kaffa válasza:
Én pasi vagyok, nekem bejön a széles csípő, nem tartom cikinek! gusztustalanabb ha csak 1 alak nélküli nővel állunk szemben, egy darab deszkával.
2012. nov. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
42%
Nekem 60as derekam és 100as csípőm van. És nem tud kisebb lenni, mert egy kiló felesleg sincs rajtam, nincsem miből fogynom, ilyen széles a csípőcsontom és kész. Én kifejezetten szeretem, hogy ilyen kis vékony darázsderekam van, szeirntem te is örülj neki :)
2012. nov. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Szerintem ezeket az antinő oldalakat ne nagyon nézegesd, mert a női nemnek az a lényege,hogy széles csipője legyen, különben pont hogy fiús alakja lenne neki nélküle. A nőknek eleve szülésre teremtette a sors a testüket, így eleve valamivel szélesebb is a csípő szerkezetük, de amelyik nőnek még azabb, az sokkal szexisebben is néz ki ösztönszerűleg. Nekem kimondottan tetszik, és látom számos közvéleménykutatásból is, hogy a férfitársak zömének szintén bejön. Attól, hogy egy nőnek széles a csípője, az még nem jelent egyáltalán túlsúlyt, sem azt ,hogy egy rengőhályú viziló lenne, gondolkozz már! Egy keskeny derékkel, formás combokkal rendelkező széles csípőjű lány az olyan álomnő kategoria! Szeresd magad, ha ilyen vagy, mert a hátad mögött megőrülnek érted a férfiak. A széles csípő az legalább akkora előny mint a nagy mell, kerekded fenék, ezek mind a nőiesség szimbólumai. Akik meg full laposak, azokban nem túl sok nőiesség van, szexuálisan a nemükhöz képest null kisugárzással szerintem. A deszka alkat az a férfiaknak való!
2012. nov. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!