Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: szerintetek ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: szerintetek ciki ilyen korban? F/22

Figyelt kérdés
Na szóval mikor megyek fürödni belefekszek a kádba és bele pisilek, de már régóta.
2012. nov. 10. 00:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tudatosan? vagy fogja magát és kienged a rendszer?
2012. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
víz is van benne? akkor ciki. ha zuhanyozol és lemosódik a vízzel, nem gáz, no de hugyos vízben fürödni? fúj :S
2012. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
haha ne mondd el senkinek XD miért nem mész el előtte pisilni?a hugyos vizbe fekszel ?fogadjunk bele is vered...fúj.most gondold el fordítva...a barátnőd belepisila vízbe ..utána befekszik melléd az ágyba és te végigcsókolgatok a testét..milyen már.ejnye bejnye xd 24/L
2012. nov. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha direkt!

Lusta vagy felkelni,és odasétálni a WC-hez!

Én ezt szoktam.


Ciki!

Miért?


1.mi a párommal van hogy egymás után fürdünk,nem vagyunk piszkosak,előtte lezuhanyzik párom,utána fürdik,én meg az ő vizében,de húgyban nem szívesen áztatnám magam.


2.lusta vagy,így valószínű hogy más téren is megmutatkozik ez a rossz szokásod.

2012. nov. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Kollégista vagy?

:D

2012. nov. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom mi ez a fanyalgás, a vizelet egészséges, sőt fertőtlenítő hatású. Meg is lehet inni. Szerintem nem para. Inkább feküdjön az ember a saját hugyában, mint a vonat előtt.
2012. nov. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
fűrdés előtt nem kell pisilnem csak mikor már bele ülök a kádba akkor megindula vizelet.
2012. nov. 10. 00:24
 8/12 anonim ***** válasza:
lehet túl meleg a víz,de ilyenkor csak akkor engedi el magát a tested,ha előtte is kell már pisilned
2012. nov. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
6os, ezzel nem lehet vitatkozni :)) De egyébként szerintem is okádalom. Most gondolj bele a másnapi emberek, akikkel jópofával kezetfogsz, mit teszel te velük! Én esküszöm, többé kezet se fogok már senkivel, tönkretetted az életem...
2012. nov. 10. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor addig legalább állj fel a kádból és a csapba brunyálj. még ez is jobb egy fokkal. 6-oson jót röhögtemxD.
2012. nov. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!