Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel tudnék jó spermát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnék jó spermát összehozni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
az a helyzet h szeretnék tejfehér sűrű spermát kreálni de nemtudom mien étrend kéne, vki tudna erre módot?
2009. aug. 12. 23:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
és miért van neked olyan spermára szükséged? milyen a mostani?
2009. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Mire kell?Most milyen?
2009. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

most sima átlátszó és nem sűrű vagyis annyit tesz az egész h érkezéskor cseppekben áll.. és zavar engem is,

bnőmmel már unalmasnak találjuk és felhoztam ezt az ötletet h hátha van rá befolyásolható dolog

2009. aug. 12. 23:32
 4/27 anonim ***** válasza:
szar lehet nektek, hogy unjátok a spermád színét...
2009. aug. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
unalmasnak találjátok? :D hát menten besz@rok :D
2009. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
figyelj nem azért írtam ki a kérdést h mások ezen élvezkedjenek, hanem mert gondoltam hátha tud vki választ adni rá amivel változtathatnék az állagán
2009. aug. 12. 23:34
 7/27 anonim ***** válasza:
én ezzel inkább orvoshoz fordulnék mert szerintem nem vagy termékeny, hiányoznak a spermák az ondódból.
2009. aug. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

még vki esetleg?


én úgy gondolom ez nem poénos kérdés, bezzeg ha 10en éves kis szaros tesz fel hasonlót ő megkapja többségében a választ rá, velem meg akadékoskodtok, az írjon aki tudja v csak sejti

2009. aug. 12. 23:38
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

teljesen átlátszó? olyan mint az előnedved, ami még az aktus során váladékozik belőled? mert lehet, hogy jobb lenne akkor egy vizsgálat. bár én még csak fehéres színű és sűrűbb állagúval találkoztam, és urológus sem vagyok, lehet jobb lenne szakembert megkérdezned.


20/L

2009. aug. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Őőő, nekem is inkább átlátszó ez azért lehet mert kevés a sperma az ondóban (igen tudom hogy írták már felettem) de lehet hogy ez a sok együttlét miatt lehet, milyen gyakran vagytok együtt egy héten? Emellett még maszturbálsz?
2009. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!