Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikünknek van joga megsértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünknek van joga megsértődni? Annyira hiányzik.

Figyelt kérdés

Már 1 hónapja minden nap órákat msnezek egy sráccal. Nagyon jóba lettünk, szíveket küldözgettünk egymásnak, meg már szerelmem-nek szólított, mindig rám írt.

Pár napja lelépett párszor köszönés nélkül msn-ről, és mondta, hogy bocs, aztán vissza írtam neki poénból, hogy "mostmár nem bocsátok meg, mindig elfelejtesz köszönni...:D". Erre Ő azt írta, hogy nem tehet róla, hogy ledobja az msnje, és hogy "akkor ne bocsáss meg". Én tudom, hogy nem tehet róla, hogy ledobja, és én csak poénból írtam, de Ő tényleg besértődött ezen... utána nem írt semmit 10percen keresztül, aztán elköszöntem és leléptem. Azóta nem ír rám, és én sem rá. Én is megsértődtem azon, hogy azt írta, hogy "akkor ne bocsáss meg". Mert ez már nem az első ilyen volt...más esetekben is írt ilyet. Már nagyon hiányzik.:( Főleg mert úgy volt, hogy ezen a héten talizunk...de én nem fogok rá írni(most nincs is fenn msnen,de tel.száma megvan:D), mert mindig én engedek ilyen helyzetekben, pedig úgy érzem, nincs oka megsértődni. Szerintetek? Mit csináljak?:S:(

16/L


2009. aug. 11. 23:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát elég éretlen a srác vagy nem tudom:D biztos hogy csak ezért nem ír rád?? Mond meg neki hogy eleged van belőle hogy ilyenen megsértődik..
2009. aug. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked több okod van megsértődni?Néha én sem köszönök el barátnőmtöl mert nagyon sietek csak kinyomom a gépet.Ő sohasem sértődött meg érte.
2009. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem nemond azt neki h eleged van belőle....és ez nem az éretlenség jele. vannak ilyen érzékenyebb emeberek, akik nemveszik a poénokat, és besértődnek rajta. lehet kifogtál pont egy ilyet. ha akarsz tőle vmit, sztem te írjál rá, mertha télleg megsértődött akkor nemfog egyhamar kisértődni, ha ilyen érzékenyebb egyed.
2009. aug. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2.kommentező, én nem azon sértődtem be, hogy lelépett köszönés nélkül, hanem azon, hogy azt írta, hogy "akkor ne bocsáss meg". És ez már nem az első alkalom, hogy így reagál.

3.kommentező, igazad van, Ő tényleg elég érzékeny, érzelmekkel teli srác (aki még filmen is tud sírni:)).

2009. aug. 12. 00:04
 5/8 anonim ***** válasza:
érdekes, sztem nem kéne kiakadni... írj rá beszélgess vele ha ne jól reagál vagy bunkó lesz akkor lehet más csajjal kavar már és csak így akar lekoptatni!!!
2009. aug. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
filmeken is képes sírni? lool hát akkor nem lesz vele könnyű nehogy elbőgje magát mindenen majd :S
2009. aug. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"joga" a sértődéshez mindenkinek van. az a kérdés, hogy mi értelme van a sértődésnek? azon kellene elgondolkodni, hogy kinek jó és kinek rossz a sértődés?


ha neked, jó, hogy megsértődsz, akkor sértődj. ha rossz, akkor ne sértődj. ;)

2009. aug. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
höhh akár csak mi, a pasi csak haver de én szeretem, nah joh szivecskéket nem küldözgetünk meg ilyenek, de naponta min. 4órát msnezünk, régebben lement rejtettbe, hogy csak velem tudjon beszélni, most emg már van amikor el se köszön.:(
2009. aug. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!