Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a piercingrő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a piercingről? Fiúknak!

Figyelt kérdés
Arra gondolok h hol tetszik egy csajon v hol nem.És h tetszik e egyáltalán v gáznak tartjátok.:)
2009. aug. 11. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
gáz nagyon..
2009. aug. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nkm volt egy csajom kinek a nyelven volt.. Izgatott naon de aze en valahogy nem ajanlanam.. :d 20/f
2009. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

A köldökpiercing szerintem nagyon szexi. Sokan ódzkodnak tőle, mert állítólag minden második lánynak van, de kit érdekel más? :) A lényeg, hogy Neked jól áll-e vagy sem.


Az arcon nem ajánlom, csak annak, akinek nagyon átlag arca van. Amúgy a szépet inkább rontja. Na jó, az orrpiercing még lehet jó, de az sem mindenkinek :)


Intimpiercinggel még nem volt dolgom, de az első dolgom biztos nem az lenne, hogy megijednék... ;)

2009. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
27%
Undorító nem tudom mi értelme van ezeknek a piercingeknek, mert jól nem néz ki, szebbé nem teszi a viselőjét az biztos! Ezt is csak egy hülye elkezdte aztán jött a többi birka... mert ez a "menő"...
2009. aug. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Én leány vagyok, de van 3 piercingem és mindegyik az arcomon. Nem azért van bent, hogy másnak tetsszen, hanem azért, mert nekem tetszik!

Fiúkon is szeretem a pc-ket, tetszik! Semmi bajom vele. Kinek mi... =)

16L

2009. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok,szerintem egy köldökpiercingben semmi undorító nincs,szép és esztétikus.A többi nekem sem jön be,főleg nem arcon,de mindenki szíve joga mit csinál magával...
2009. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem:


köldökpiercing - gáz

csiklópiercing - menő

nyelvpiercing - menő

orrpiercing - hányás

2009. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
hát én az orrba ,köldökbe és nyelvedbe ajánlom :P a többi nemtetszik :S
2009. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem köldök,orr, 3fülporc, fültágítóm is volt( nem olyan nagyon nagy csak pici, de össze is forrt). De én is szeretem a hasonló fiúkat, mondjuk nekem meg van hhez a stílusom és mindig hasonló stílusú fiút választok :) Ha neked tetszik hajrá, nem az a lényeg, hogy más mit mond ;)
2009. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a köldökpiercing nagyon szexi :)) Az arcon nem értékelem.. Intim is lehet érdekes, de max egy :P
2009. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!