Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hírűk van a "nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hírűk van a "nagy világban" a magyar férfiaknak?

Figyelt kérdés

Ugye a francia, olasz pasiknak elég jó, hogy sármosak, jól néznek ki. Az észak-európai férfiaknak is jó reklámjuk van, magasak, szőkék, kék szeműek.

Mi a helyzet hazánk férfiaival? "Tudatlan, balkáni, parasztok?"

Én is pasi vagyok. Szóval férfi szapulást akarok elindítani.


2012. okt. 19. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
"Magyarország? Az meg hol van?"
2012. okt. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Sokan azt sem tudják,hogy Magyarországban is van áram,és

tudjuk hogy mi az a számítógép.Nem vicc.

Sőt egy youtubos videó alapján,egyesek azt sem tudják,hogy hol van Magyarország a térképen,van egyáltalán ilyen ország.


Szóval szerintem nem valami nagy.

2012. okt. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Magyar? Az még Európa? Ja, ahol mindenki lop meg csal? Ja, azok durvák, trágárok, bunkók, nem érdemes velük szóbaállni sem, mert ráfizetsz.
2012. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Fülünyúl ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, a francia pasik többsége egyáltalán nem sármos vagy néz ki jól, ahogy az olasz férfiak is inkább hajaznak alacsony cigányokra (bár lehet, hogy valakinek ez a típus jön be). Az észak-európai pasik között tényleg több a jóképű, sármos. Amit a magyar férfiakról hallottam külföldön az az, hogy annak ellenére, hogy a tendencia egyre bunkóbb férfitársadalmat mutat, még mindig több átlagban az udvarias, kedves férfi, mint más országokban. Pl. többen megjegyezték, hogy a magyar férfi amikor egy nővel kezet fog, még mindig kicsit meghajol közben. Illetve elég sok magyar férfi a tenyerén hordozza a párját, ez sem annyira jellemző más országokban. Külső tekintetében nem hallottam kiemelkedő dolgokat a Közép- vagy Kelet-Európai férfiakról, de nálunk is vannak jóképű, sármos férfiak szép számmal.
2012. okt. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Melyik ország(ok)ban hallottad ezt?

2012. okt. 19. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Igy van a franciák semmiségek, némely olasz az elmegy, nekem a szõke pasik nem tetszenek, valóban nem ismerik az országunkat, de a magyar pasik a legjobbak, csak az a baj, hogy piálni is szeretnek, mert Németországban elég sokat láttam,hogy alig tudnak beszélni olyan részegek voltak,kár értük komolyan.

Viszont nekem az élet más ajku legyényt sodort az életembe!

2014. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!