Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti nektek nem rossz hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti nektek nem rossz hogy nőknek születtetek?

Figyelt kérdés

Már csak azért kérdezem mert szerintem sokkal nehezebb helyzetben vannak mint a férfiak.A nőknek ugye ott van a menstruáció,nekik kell szülni és sokszor ők védekeznek a nem kívánt terhesség ellen (fogamzásgátló tabletta=rossz mellékhatások,spirál=különböző komplikációk merülhetnek fel stb) Abortusz esetén is ők húzzák a rövidebbet


A férfiaknak viszont nincsenek ilyen gondok,ha teherbe ejtenek valakit akkor csak annyi a dolguk hogy felszívódnak,a gyereket pedig a nőnek kell felnevelnie


Végülis arra lennék kíváncsi hogy mi hozható fel pozitívumnak a férfiakkal szemben?Én csak arra tudok gondolni hogy bizonyos nők könnyebben tudnak boldogulni az életben bizonyos "szolgáltatások" vagy a külsejük miatt (itt nem csak a prostitúcióra gondolok és tisztában vagyok vele hogy az sem egy álom "meló") más nem jut az eszembe


Őszintén sajnálom a nőket,szerintem sokkal nehezebb dolguk van az életben


2012. okt. 18. 09:04
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Mind a két nemnek megvan az előnye és hátránya.Egyik fél sem élhet a másik nélkül.Egymást egészítjük ki.
2012. okt. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

"Egyik fél sem élhet a másik nélkül"


A melegek és a leszbik igen :D

2012. okt. 18. 09:47
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Pályaválasztás előtt szívesebben lettem volna pasi, mert akkor úgy láttam, több lehetőségük van.


Hátrány még, hogy sok helyen nem veszik fel a nőket, ha kisgyerekesek.


Első sorban a nő érdeke, hogy ne legyen terhes, ha nem szeretne gyermeket, ezért jobb ha ő is védekezik.

Felelősség teljesen kell szexelni, és nem jár úgy, hogy nem kívánt gyermeke születik.


Én szeretek nő lenni, mert az anya - gyermek kapcsolatnál nincs szebb a világon, az a kötődés mindennél többet ér. Amikor bizalommal fordulnak hozzám a gyerekek, és velem osztanak meg mindent, kicsit sajnálom a párom, hogy az ilyen dolgokból kimarad. Persze neki is vannak élményei a gyerekekkel, pl. játszás, bunki építés, bicajozni tanítás, fürdetés...de olyan igazán bensőséges soha nincs, mint én és a gyermekeim közt.

2012. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
elsősorban (bocs)
2012. okt. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Na jól van, látom nem aludtam ki magam, több hibám is van..:)

felelősségteljes

2012. okt. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Én néha úgy érzem,nem is kellett volna nőnek születnem.Sokkal jobban érezném magam férfiként.Nem szoktam a külsőmet felhasználni semmire,nem vagyok olyan hízelgős típus.Számomra kifejezetten zavaró,hogyha megbámulnak,utálom.Csak a barátom mellett szeretek nőnek lenni.
2012. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"de pl. a nőknek nem kell bátornak lenni"


Ebbe azért belekötnék. A szüléshez mennyi bátorság szükséges.:D A nőknek is nagyon bátornak kell lenniük én úgy gondolom.


Egyébként én is régen így éreztem, hogy a természet kiszúrt velem, de rájöttem, hogy a férfiakat és a nőket nem lehet összehasonlítani. Mindkét félnek meg van a maga nehézsége és szépsége, de pont azért vagyunk különbözőek, hogy kiegészítsük egymást. Én gyengébb vagyok, de a párom erősebb és megtud védeni. Én tudok szülni és gyereket nevelni, de ő eltud tartani és amíg rosszul vagyok tud támogatni nem hagy magamra. Lehet, hogy rossz amikor menstruálok, de ilyenkor kiegészít és segít amiben csak tud, mert látja, hogy nem érzem jól magam. Sok helyzetben gyengébbnek és kiszolgáltatottabbnak érzem magam, de ő ezáltal erősnek érezheti magát és tud oltalmazni.:)

2012. okt. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Én szívesebben lennék férfi.

Nem szeretem a menstrúációt. És vele járó fájdalmat.

Nem szeretem, hogy azért mert nő vagyok már alapból követelmény, hogy csinos is legyek, mert különben nem vesznek ember számba.

Utálom, hogy azért mert nő vagyok feltételezik, hogy butácsak is. Ugyanis hiába vagyok jó bérnök, mindenki az irodába akar küldeni és aktakukacnak használni. Elegem van, hogy nem tekintenek egyenlő félnek.


Pl. van egy építkezés. Oda nem engedtek ki, mert nehogy elmerüljön a szép cipőm a sárban.

Amikor meg praktikusan felöltöztem farmerba, gumicsizma, meg mellény, sisak... akkor meg fel volt háborodva mindeni, hogy miért kell nekem ilyen fiús göncökbe lófrálni?


Szerinted? Kicsit sincs lenézve a nő. -.-

2012. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
*bérnök=mérnök már írni is elfelejtek.
2012. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Szerintem ha minden előnyt és negatívumot megnézünk, kb ugyanaz az arány jön ki a pasiknál is. Az egyik nem ebben, a másik abban jobb. Szeretek nő lenni, soha nem fordult meg a fejemben, hogy milyen lenne pasiként, vagy hogy jobb lenne-e.

Az egyébként megjegyezném, hogy adódnak olyan élethelyzetek, amikor a nőnek is bátornak és erősnek kell lennie, valamint sokkal nagyobb a fájdalomtűrő képességünk és szerintem jobban tudunk alkalmazkodni másokhoz, kompromisszumot kötni. De az is jó, hogy néha kimutathatjuk, ha gyengék vagyunk, sírhatunk, és akkor ott van mellettünk egy erős férfi, aki megvéd, és megvigasztal :)

2012. okt. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!